Rak Szczur

Rak Szczur, czyli „Czuję” i „Kieruję”

Jest to człowiek spokojny i niekłótliwy, choć jednocześnie bardzo uparty. Jeśli już coś sobie postanowi, nie ma takiej fizycznej siły, która by go od tego odwiodła. Ceni sobie wolność i niezależność, a pytania w stylu „dokąd idziesz” i „za ile wrócisz” doprowadzają go do szału. Najczęściej jego gniew przejawia się jednak tylko pomruczeniem pod nosem i ewentualnie strzeleniem za sobą mocniej drzwiami, dla pewności, że druga osoba odebrała sygnał o jego złości.

Rak urodzony w roku Szczura to domator, który niespecjalnie lubi duże i głośne imprezy, nawet takie, na których wszystkich zna. Woli oddawać się swojemu hobby, relaksowi, przyjemnościom i odpoczynkowi. Życia nie bierze zbyt poważnie i rzadko zdarza mu się nad czymś jakoś specjalnie rozpaczać. Jest wyluzowany, wesoły, bardzo wygadany i pogodny. Dodatkowo przez większość życia sprzyja mu szczęście, które sprawia, że bez większego wysiłku osiąga to, o czym marzy, a w razie problemów, zawsze spada na cztery łapy.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Rak Szczur, najczęściej jest też obdarzony niespotykaną urodą i jakimś wewnętrznym magnesem na ludzi. Wielu przyciąga, jednak na przyjaciół wybiera sobie tylko tych, w których dostrzeże coś ciekawego. Nie lubi osób, które są zbyt wścibskie i zadają mu wiele pytań, nawet jeśli mają wyłącznie dobre intencje i chcą pomóc. Tym, co charakteryzuje Raki Szczury jest także zamiłowanie do jedzenia. Uwielbiają zarówno kuchnię domową, jak i wszystko to, co niezdrowe i ogólnie nazywane „śmieciowym jedzeniem”. Rakowi Szczurowi to zupełnie nie przeszkadza, ponieważ z reguły ma świetną przemianę materii, a nowe trendy dietetyków interesują go tak samo jak zeszłoroczny śnieg.

Miłość: Rak Szczur to romantyk, człowiek zmysłowy i obdarzony ogromną fantazją. W miłości stara się jak w mało której dyscyplinie swojego życia. Lubi zaskakiwać, bawić, sprawiać by jego druga połówka była szczęśliwa i czuła się bezpiecznie. Jednocześnie by sam czuł się w tym związku dobrze, musi mieć pewną przestrzeń i swobodę. Można mu jednak ufać ponieważ jest wierny i szczery, czasem wręcz do bólu.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykami, Pannami, Skorpionami, Wodnikami i Rybami urodzonymi w roku Wołu, Królika i Małpy

Unikaj: Strzelca, Wagi i Koziorożca urodzonych w roku Konia

Znane Raki Szczury: Garou, Wojtek Łozowski, Maciej Orłoś, Antoine de Saint-Exupéry, Andrzej Sapkowski, Franciszek Smuda, Zinédine Zidane

  • ADD YOUR COMMENT