Skorpion Koza

Skorpion Koza, czyli „Tworzę” i „Zależę”

Jest to człowiek obdarzony kreatywnością, talentem twórczym, wyobraźnią, dobrym smakiem i charyzmą. Docenia i rozumie sztukę, nierzadko potrafi też ją samodzielnie tworzyć. Jest lubiany przez ludzi, a jego oryginalny charakter i nietuzinkowy styl, sprawiają że chyba nie da się obok niego przejść obojętnie. Często bywa jednak rozproszony i niezdecydowany.

Skorpion urodzony w roku Kozy bywa niepraktyczny i często bardzo zajmują go sprawy, które nie przynoszą mu wymiernych korzyści. Chce liznąć po trochę wiedzy z każdej dziedziny i interesuje się tym, co się na około niego dzieje – zaczynając od znajomych, przez naukę i politykę na celebrytach oraz modzie kończąc.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Skorpion Koza potrafi zadbać o swoje interesy i nigdy nie daje się nadmiernie wykorzystywać. Lubi pieniądze, luksus i wszelkie wygody. Zawsze znajdzie czas dla siebie – swojego wyglądu, formy, zdrowia czy zwykłych przyjemności. Jednocześnie jest także pracowity i odpowiedzialny. W życiu nierzadko kieruje się intuicją, a ta najczęściej go nie zawodzi.

Miłość: Skorpion urodzony w roku Kozy jest z pewnością partnerem kochającym, troskliwym i wiernym jednak nie sposób nie zwrócić także uwagi na jego dość trudny charakter. Lubi bowiem walkę i nieraz z czystej przekory będzie prowokował kłótnie. Nie oznacza to jednak, że nie kocha czy chce odejść! On po prostu lubi się czasem poprzekomarzać i podokuczać tak po prostu – dla zasady. Mimo wszystko to dobry partner, który dla ukochanej osoby jest w stanie naprawdę wiele zrobić i poświęcić. Zadba o dom i zapewni kulturalne, smakowe i wizualne doznania.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakiem, Panną, Koziorożcem i Rybami urodzonymi w roku Świni oraz Królika. Szczęście dadzą Ci również Panny Konie oraz Ryby Konie

Unikaj: Byka i Wodnika Wołu, a także Lwa Psa i Wodnika Tygrysa

Znane Skorpiony Kozy: Ewelina Flinta, Bill Gates, David Guetta, Vanilla Ice, Stanisław Karczewski, Kayah, Julia Roberts

  • ADD YOUR COMMENT