Skorpion Małpa

Skorpion Małpa, czyli „Tworzę” i „Przewiduję”

Jest to osoba, która ma w sobie coś z detektywa – interesuje się wieloma sprawami, jest sprytna, spostrzegawcza, bystra i ma dobrą pamięć. Zadaje sporo pytań, nie ma dla niej tematów tabu, lubi tajemnice i wszystko co niezbadane, dziwaczne oraz niewytłumaczalne. Charakteryzuje ją także odwaga, samodzielność oraz dobra organizacja.

Skorpion urodzony w roku Małpy bywa śmiały i ekstrawagancki choć jest także spora część przedstawicieli tego znaku, która zdecydowanie woli się nie wybijać na pierwszy plan. Tym co można natomiast przypisać większości Skorpionów Małp jest samodzielność i potrzeba wolności. Zamknięci w klatce, w końcu się oswobodzą i uciekną, mogą jednak po drodze zranić siebie lub osobę, która je uwięziła.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Skorpion Małpa doskonale radzi sobie z wszelkimi przeciwnościami. Podnosi się po każdym upadku, nieraz jeszcze silniejszy i bardziej zmotywowany. Całkiem dobrze przyjmuje też krytykę, oczywiście tą konstruktywną, a nie wynikającą z zazdrości czy złośliwości. Ma wielu przyjaciół i potrafi się bawić, jeśli jednak trzeba potrafi ciężko pracować i bezgranicznie poświęcić się temu, co robi.

Miłość: Skorpion Małpa lubi związki o temperaturze wyższej niż gorąca. Jest wspaniałym kochankiem, który szybko uczy się tego jak sprawić partnerowi przyjemność, a seksualne dopasowanie jest dla niego bardzo ważną kwestią. Uwielbia być pieszczony, doceniany, chwalony i przyjemnie zaskakiwany. Gdy naprawdę się zakocha, z pewnością szybko będzie chciał razem zamieszkać by mieć jak najczęstszy kontakt z ukochaną osobą. Jednocześnie musi czuć, że ma odrobinę prywatnej przestrzeni, w którą nikt nie będzie mu się wtrącał. Jeśli jesteś partnerem Skorpiona Małpy pamiętaj by być mu wiernym, ponieważ zdrada jest jedną z niewielu rzeczy, której nie jest w stanie wybaczyć.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakiem, Panną, Koziorożcem i Rybą z roku Szczura oraz Smoka

Unikaj: Byka i Lwa Tygrysa, a także Lwa Konia i Lwa Świni

Znane Skorpiony Małpy: Danny DeVito, Agnieszka Kotulanka, Owen Wilson

  • ADD YOUR COMMENT