Ryby Kogut

Ryby Kogut, czyli „Wierzę” i „Przezwyciężam”

Jest to człowiek, który niemal wszędzie czuje się jak u siebie – elastyczny, niezależny, niekonfliktowy i pozytywnie nastawiony do życia. Jest też pewny siebie ale nie w sposób, który mógłby razić. Po prostu doskonale zdaje sobie sprawę z tego w czym jest doby i wykorzystuje to kiedy tylko może. Lubi wygrywać ale potrafi też otwarcie przyznać się do błędu.

Ryby, które przyszły na świat w roku Koguta są energiczne, lubią uczyć się nowych rzeczy, chętnie podróżują, uprawiają sporty, tańczą, spacerują, bawią się i korzystają z życia zamiast siedzieć godzinami na kanapie. Już na pierwszy rzut oka wyróżniają się z tłumu i mają oryginalne poglądy, które śmiało głoszą. Nie należą do szarych myszek ani ponuraków.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Ryba Kogut lubi się stroić i dbać o swoje ciało, zazwyczaj więc mimo upływu lat – świetnie wygląda. Poza tym jest bardzo inteligentna, spostrzegawcza i potrafi ustawić się w życiu. Lubi pieniądze, luksus i wygodę, stara się więc na to wszystko zarobić. Ma głowę na karku, więc najczęściej wybiera świetnie płatne choć niełatwe zawody – lubi bowiem wyzwania i bez strachu się ich podejmuje.

Miłość: Ryba Kogut to idealista i romantyk, który miłość stawia bardzo wysoko w swojej hierarchii spraw ważnych. Uwielbia być zakochany, ponieważ dzięki temu jego życie nabiera rumieńców, a motyle w brzuchu przypominają o czasach młodości. Gdy na jego drodze pojawi się ta jedna jedyna – druga połówka, szybko decyduje się na wspólne mieszkanie i założenie rodziny. Życie przy jego boku z pewnością będzie wypełnione śmiechem, spotkaniami z przyjaciółmi, podróżami, romantycznymi chwilami we dwoje i niespodziankami. Partner do pozazdroszczenia!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem, Wodnikiem, Skorpionem i Koziorożcem z roku Wołu, Królik oraz Węża

Unikaj: Bliźniąt Świń, Bliźniąt Kogutów, Bliźniąt Królików i Strzelców Królików

Znane osoby spod znaku Ryby Kogut
  • Michael Caine
  • Kazimierz Górski
  • Edyta Herbuś
  • Daniel Olbrychski
  • Katarzyna Sobczyk

Zobacz również osobną charakterystykę dla

ryby horoskop chiński znak zodiaku kogut

  • ADD YOUR COMMENT