Waga Koń

Waga Koń, czyli „Porównuję” i „Wymagam”

Jest to osoba bardzo wyrafinowana i elegancka. Zawsze stara się świetnie wyglądać, dobrze wypaść czy wzbudzić zachwyt. Razi ją brak gustu i wyczucia u innych jednak ze względu na swój wrodzony takt, rzadko otwarcie o tym mówi. Mimo wszystko jest dość elastyczna i nie ma problemu z tym, by szybko wzbudzić sympatię każdej nowo poznanej osoby.

Zobacz również te znaki osobno

Waga urodzona w roku Konia czasem bywa kapryśna i niezdecydowana. Chciałaby spróbować wszystkiego jednak czy to wypada? Czy nie zrobi sobie krzywdy? Co powiedzą jej najbliżsi? Raz ma to w nosie, innym razem jednak długo zastanawia się nad każdym swoim krokiem. Wszystko zależy tak naprawdę od tego jaki ma dzień i humor.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Waga Koń jest człowiekiem, któremu zazwyczaj towarzyszy szczęście. Niejednokrotnie zdarza się więc, że przypadkowo znajdzie się w odpowiednim miejscu i czasie, co bardzo pozytywnie wpływa na jej życie. Żaden Koń nie jest leniwy, jednak ten urodzony jako Waga potrafi odpoczywać, relaksować się i podzielić swój czas między pracę i przyjemności. Lubi się bawić, spotykać z przyjaciółmi, oglądać filmy, grać w różne gry, czytać i uprawiać sport. Zazwyczaj potrafi też doskonale gotować!

Miłość: Waga Koń to raczej indywidualista, który nie znosi gdy ktoś nim steruje czy całkowicie zabiera mu osobistą przestrzeń. Mimo więc, że jest w związku, ma bardzo silną potrzebę kierowania swoim życiem po swojemu. Zakochany jest jednak bardzo temperamentny, zmysłowy i czuły. Lubi sprawiać przyjemności swojej drugiej połówce, robić jej niespodzianki i dawać dowody swojej miłości. Nie jest kłótliwy, choć jeśli wstanie lewą nogą, może zepsuć pół dnia temu, kto jest akurat najbliżej.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniętami, Lwem, Strzelcem i Wodnikiem urodzonymi w roku Tygrysa lub Kozy

Unikaj: Baranów, Raków i Koziorożców Szczurów oraz Koziorożców Kóz

Znane Wagi Konie: David Cameron, Andrzej Sołtysik, Basia Trzetrzelewska, Marek Włodarczyk

  • ADD YOUR COMMENT