Byk Świnia

Byk Świnia, czyli „Posiadam” i „Obłaskawiam”

Osoba ta dobrze czuje się jako lider i przywódca. Jest śmiała, odważna, inteligentna i zaradna. Jeśli uważa, że ma z kim – potrafi też współdziałać. Jednocześnie Byk Świnia to człowiek uprzejmy, pomocny oraz mający wiele taktu i dobrej woli. Rzadko otwarcie kogoś krytykuje czy na kimś się wyżywa, potrafi bowiem panować nad emocjami, głównie tymi negatywnymi.

Byk Świnia to też najczęściej człowiek bardzo urodziwy i czarujący. Kobieta – to prawdziwa piękność, a mężczyzna – super zadbany przystojniak. Zawsze ma na około siebie mnóstwo ludzi, którzy cenią go za poczucie humoru, dystans do siebie i pogodne usposobienie. Chętnie pomaga i dzieli się tym co ma, a jeśli z jakiegoś powodu nie może dotrzymać danej obietnicy, bardzo to przeżywa i stara się szybko zrehabilitować.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Byk urodzony w roku Świni bardzo nie lubi sytuacji, w których musiałby być przykry czy niegrzeczny wobec drugiego człowieka. Każde wygarnięcie komuś czegoś, traktuje wręcz jako nadużycie władzy, rzadko więc do tego dopuszcza. Woli czuć się ze sobą dobrze i spokojnie spać w nocy, zamiast zastanowić się, czy aby przypadkiem ktoś nie jest teraz przez niego nieszczęśliwy.

Miłość: Byk Świnia to prawdziwy romantyk, uwielbiający zachody słońca i wspólne wieczory przy kominku. Pamięta o rocznicach czy urodzinach i w zanadrzu zawsze ma jakąś niespodziankę dla swojej drugiej połówki. W niczym nie lubi się spieszyć, jest taktowny, delikatny i czuły. Nigdy świadomie nie skrzywdzi osoby, którą kocha i często jest tak, że więcej daje niż sam otrzymuje.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z: Koziorożcem, Panną oraz Rakiem urodzonymi w roku Królika, Smoka lub Kozy

Unikaj: Lwów Wężów, Lwów Małp, Skorpionów Tygrysów i Wodników Wężów

Znane Byki Świnie: Alicja Bachleda-Curuś, Małgorzata Kożuchowska, Hanna Krall, Iggy Pop, Stanisław Sojka, Natalia Szroeder

  • ADD YOUR COMMENT