Byk Świnia

Byk Świnia, czyli „Posiadam” i „Obłaskawiam”

Osoba ta dobrze czuje się jako lider i przywódca. Jest śmiała, odważna, inteligentna i zaradna. Jeśli uważa, że ma z kim – potrafi też współdziałać. Jednocześnie Byk Świnia to człowiek uprzejmy, pomocny oraz mający wiele taktu i dobrej woli. Rzadko otwarcie kogoś krytykuje czy na kimś się wyżywa, potrafi bowiem panować nad emocjami, głównie tymi negatywnymi.

Zobacz również te znaki osobno

Byk Świnia to też najczęściej człowiek bardzo urodziwy i czarujący. Kobieta – to prawdziwa piękność, a mężczyzna – super zadbany przystojniak. Zawsze ma na około siebie mnóstwo ludzi, którzy cenią go za poczucie humoru, dystans do siebie i pogodne usposobienie. Chętnie pomaga i dzieli się tym co ma, a jeśli z jakiegoś powodu nie może dotrzymać danej obietnicy, bardzo to przeżywa i stara się szybko zrehabilitować.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Byk urodzony w roku Świni bardzo nie lubi sytuacji, w których musiałby być przykry czy niegrzeczny wobec drugiego człowieka. Każde wygarnięcie komuś czegoś, traktuje wręcz jako nadużycie władzy, rzadko więc do tego dopuszcza. Woli czuć się ze sobą dobrze i spokojnie spać w nocy, zamiast zastanowić się, czy aby przypadkiem ktoś nie jest teraz przez niego nieszczęśliwy.

Miłość: Byk Świnia to prawdziwy romantyk, uwielbiający zachody słońca i wspólne wieczory przy kominku. Pamięta o rocznicach czy urodzinach i w zanadrzu zawsze ma jakąś niespodziankę dla swojej drugiej połówki. W niczym nie lubi się spieszyć, jest taktowny, delikatny i czuły. Nigdy świadomie nie skrzywdzi osoby, którą kocha i często jest tak, że więcej daje niż sam otrzymuje.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z: Koziorożcem, Panną oraz Rakiem urodzonymi w roku Królika, Smoka lub Kozy

Unikaj: Lwów Wężów, Lwów Małp, Skorpionów Tygrysów i Wodników Wężów

Znane Byki Świnie: Alicja Bachleda-Curuś, Małgorzata Kożuchowska, Hanna Krall, Iggy Pop, Stanisław Sojka, Natalia Szroeder

  • ADD YOUR COMMENT