Koziorożec Koń

Koziorożec Koń, czyli „Stosuję” i „Wymagam”

Jest to człowiek niezwykle inteligentny, mający zadatki na myśliciela, naukowca, polityka lub oryginalnego artystę. Twardo stąpa po ziemi, jest konkretny i ciężko pracuje by osiągnąć cel. Gdy napotyka na problemy nie poddaje się, wręcz przeciwnie – dostaje wiatru w żagle i stara się jeszcze mocniej. Szybko się uczy, myśli logicznie i potrafi błyskawicznie analizować wszelkie sytuacje, w których się znalazł. Nie brakuje mu też zręczności i sprytu.

Zobacz również te znaki osobno

Przy tym wszystkim, Koziorożec Koń jest elegancki, lojalny, godny zaufania i uczciwy. Żyje tak, by nie zrobić nikomu krzywdy i w miarę możliwości pomóc tym, którzy na to w jego mniemaniu zasługują. Jest wymagający wobec siebie samego i jednocześnie wyrozumiały w stosunku do innych. Potrafi zachować się w każdej sytuacji i rzadko wybucha gniewem.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Koziorożec, który przyszedł na świat w roku Konia największe sukcesy osiąga dość późno, niejednokrotnie zostaje wręcz doceniony dopiero po śmierci. Ma w sobie sporo pokory, rezerwy i nie obnosi się ze swoimi talentami. Jest też bardzo oddanym przyjacielem, co z pewnością przyzna każdy, kto zna go osobiście.

Miłość: Koziorożec Koń wzbudza podziw i szacunek, nic więc dziwnego, że zazwyczaj nie narzeka na brak zainteresowania. Nigdy nie wykorzystuje jednak swojego uroku, no chyba że po to by zdobyć serce kogoś, na kim mu zależy. Jako partner jest lojalny, czuły, wierny i opiekuńczy. Ciężko przychodzi mu bycie romantycznym, potrafi jednak na swój sposób pokazać, że kocha. Poza tym, że z pewnością będzie wspaniałym współmałżonkiem, ma też zadatki na odpowiedzialnego i czułego rodzica.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Lwem i Rybami z roku Kozy. Szczęście da Ci także Panna, Skorpion i Ryba Tygrys

Unikaj: Baranów, Raków i Wag Szczurów, a także Raków i Wag z roku Małpy

Znane Koziorożce Konie: Rowan Atkinson, Kevin Costner, Małgorzata Foremniak, Janis Joplin, Annie Lennox, Isaac Newton, Louis Pasteur, Anna Przybylska, Denzel Washington

  • ADD YOUR COMMENT