Skorpion Smok

Skorpion Smok, czyli „Tworzę” i „Przewodniczę”

Jest to człowiek silny, ambitny, niezależny i świadomy. By rozwinąć skrzydła potrzebuje jednak sporej dawki wolności, ponieważ to właśnie ona dodaje mu mocy i energii do działania. Napędza go także współzawodnictwo, rywalizacja i walka. Nie należy do osób, które mają łatwy charakter jednak jego wdzięk jest tak powalający, że najczęściej wybacza się mu wszystkie wyskoki.

Zobacz również te znaki osobno

Skorpion urodzony w roku Smoka łatwo wpada w przesadę i ma problemy z umiarem. Dotyczy to wszystkiego – od pracy, przez miłość, jedzenie, używki oraz sprawianie sobie przyjemności. Lubi być we wszystkim najlepszy i słabo przychodzi mu przyjmowanie krytyki. Jeśli jest na kogoś zły, potrafi porządnie się odgryźć, nie zważając na konsekwencje swojego działania. Jeśli jednak kocha czy przyjaźni się z kimś, zrobi wszystko by dać tej osobie szczęście i uchronić ją przed całym złem tego świata.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Skorpion Smok tworzy na około siebie zbroję człowieka silnego i samowystarczalnego, w środku jest jednak wrażliwy i ma silną potrzebę akceptacji. Lubi zwierzęta, ma dobry kontakt z dziećmi, potrafi działać bezinteresownie i pomagać innym. Dodatkowo ma ogromne poczucie humoru, jest inteligentny, odważny, zadbany i czarujący.

Miłość: Skorpion Smok jest stały w uczuciach i zależy mu na czymś silnym, prawdziwym i trwałym. Jeśli więc na około siebie nie widzi nikogo, kto odpowiadałby jego wymogom, pozostaje sam i świetnie radzi sobie jako singiel. Strzała Amora trafia go najczęściej nagle i z taką siłą, że w sekundzie spada z niego zbroja. Zakochany jest niezwykle temperamentny, czuły, wierny i lojalny. Tego samego wymaga jednak w zamian, są bowiem rzeczy, których nie wybacza i na pierwszym miejscu tej listy znajduje się zdrada.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Panną, Koziorożcem i Rybami z roku Wołu, Tygrysa oraz Małpy. Szczęście da Ci także Ryba Szczur, Rak Szczur, Rak Kogut oraz Panna Kogut

Unikaj: Lwów Wołów, Wodników Wołów, Byków Królików, Lwów Królików i Wodników Psów

Znane Skorpiony Smoki: Roberto Cavalli, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Ennio Morricone, Janusz Palikot, Pelé, Emma Stone

  • ADD YOUR COMMENT