Baran Świnia

Baran Świnia, czyli „Jestem” i „Obłaskawiam”

Baran urodzony w roku Świni to złoty człowiek! Jest pełen empatii, cierpliwości, dobroci i chęci niesienia pomocy każdemu, kto w jego mniemaniu na nią zasługuje. Jednocześnie potrafi mądrze zarządzać i doradzać. Lubi sprawiać przyjemność ludziom, których kocha i nigdy nie odmówi im pomocy.

Baran Świnia niejednokrotnie może poszczycić się jakimś talentem manualnym czy też artystycznym. Warto by go rozwijał, ponieważ może to wkrótce okazać się sposobem na życie i połączyć pasję z zarabianiem pieniędzy.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Jak każdy na świecie, także Baran Świnia ma jednak jakieś wady. Mimo, że osoba łącząca w sobie te dwa znaki, na ogół jest spokojna, są momenty, że wybucha. Zmienia się wtedy w prawdziwe tsunami, któremu lepiej schodzić z drogi. Złość, która nazbierała się przez tygodnie czy miesiące może potrzebować tylko delikatnego, malutkiego zapalnika, by eksplodować z ogromną siłą. Pamiętaj więc by dla własnego bezpieczeństwa nie testować cierpliwości Barana Świni.

Miłość: Baran urodzony w roku Świni to wspaniały partner, który zazwyczaj daje z siebie o wiele więcej niż dostaje w zamian. Lubi sprawiać ukochanej osobie przyjemność, jest wyrozumiały, lojalny i czuły. Bywa więc, że jest wykorzystywany i w swoim życiu nieraz musi mierzyć się z rozczarowaniami.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z: Bliźniakiem Smokiem, Lwem Królikiem, Strzelcem Królikiem, Wodnikiem Smokiem i Wodnikiem Królikiem

Unikaj: Raka Małpy, Raka Psa, Wagi Koguta i Wagi Tygrysa

Znane Barany Świnie: Joseph Barbera, Halina Frąckowiak, Tomasz Gollob, Elton John, Leszek Możdżer, Jerzy Stuhr, Hanna Śleszyńska

  • ADD YOUR COMMENT