Wodnik Świnia

Wodnik Świnia, czyli „Wiem” i „Obłaskawiam”

Jest to osoba, która ma skłonności do egocentryzmu, zbytniej bezpośredniości i odwagi graniczącej z brawurą. Niejednokrotnie pakuje się więc w kłopoty, z których jednak szybko się wyswobadza dzięki swojemu wrodzonemu urokowi i sprytowi. Ma wielu przyjaciół, którzy doceniają jej szczerość, swobodę, nieskomplikowany styl bycia i charyzmę.

Wodnik, który przyszedł na świat w roku Świni niejednokrotnie osiąga w życiu więcej niż przeciętny człowiek. Potrafi być zarazem władczy i miły, wyrozumiały i uparty, a także pewny siebie i chętny do nauki. Świetnie wyczuwa nastroje innych, potrafi ich sobie układać i zachowywać się w sposób, który w zależności od potrzeby – uznają za profesjonalny czy fajny.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Wodnik Świnia ma wyczucie piękna, świetny styl i niepohamowaną ciekawość świata. Najczęściej jest też piekielnie seksowny, zadbany i piękny. Lubi aranżować przestrzenie w których przebywa, jest kreatywny oraz wewnętrznie wrażliwy. Mimo, że czasem przywdziewa zbroję mającą udowadniać jego siłę, tak naprawdę łatwo go zranić.

Miłość: Wodnik Świnia to pieszczoch i romantyk, który otwiera się gdy jest z drugą połówką sam na sam. Celująco prowadzi grę erotyczną, szybko uczy się partnera i jeśli tylko chce, potrafi sprawić ogromną rozkosz. Zakochany jest wierny, oddany i czuły, choć bywa też zazdrosny. Gdy ma zły dzień, lepiej uciekać od niego jak najdalej, ponieważ może być przykry i czasem powiedzieć o trzy słowa za dużo. Generalnie jednak ma dobre serce i nigdy nie chce źle.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z większością Królików i Kóz, a w szczególności z Baranami, Bliźniakami, Wagami, Wodnikami i Strzelcami urodzonymi w latach tych chińskich znaków. Szczęście da Ci również Baran Tygrys

Unikaj: Byków, Lwów i Skorpionów z roku Węża, a także wszystkich Byków Koni

Znane Wodniki Świnie: Małgorzata Braunek, Alice Cooper, Wojciech Mann, Maciek Musiał, Dominika Ostałowska, Ronald Reagan, Denise Richards

  • ADD YOUR COMMENT