Skorpion Koń

Skorpion Koń, czyli „Tworzę” i „Wymagam”

Jest to człowiek, w którego słowniku nie figurują słowa takie, jak: „to zbyt trudne” czy „nie dam rady”. Potrafi dokonać niemożliwego i wspiąć się po coś, co dla innych może stanowić jedynie bardzo odległe marzenie. Poza tym, że jest ambitny i uparty, należy także do ludzi niezwykle inteligentnych, spostrzegawczych, sprytnych i potrafiących wykorzystywać nadarzające się okazje.

Skorpion urodzony w roku Konia zazwyczaj jest też popularny, lubiany, przekonywujący, charyzmatyczny, a nawet nieco ekscentryczny. Działa na innych jak magnes, przyciągając ich czy tego chcą czy też nie. Ma w sobie coś tajemniczego i nawet osoby, które znają go od wielu lat, mają wrażenie, że nie wiedzą o nim nawet połowy tego, co można by było o nim wiedzieć.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Skorpion Koń ma ogromną fantazję i poczucie estetyki. Nierzadko ma też jakieś zdolności manualne, które pomagają mu kreować, tworzyć i rozumieć sztukę. Czasem szokuje, najczęściej jednak zachwyca samym sobą i tym, co robi. Jeśli trzeba, potrafi ciężko pracować choć nie ma też problemów ze znalezieniem czasu na przyjemności, relaks, przyjaźń oraz miłość.

Miłość: Skorpion Koń, który jest singlem lubi od czasu się zabawić i wdać w jakiś niezobowiązujący lecz ognisty romans. Gdy jest jednak naprawdę zakochany, przemienia się w monogamistę niezwykle dbającego o swoją drugą połówkę. Ma w sobie mnóstwo wdzięku oraz romantyzmu, chętnie robi niespodzianki i rzadko wywołuje kłótnie. Najprędzej zwiąże się z kimś, kto poza kochankiem, będzie dla niego także przyjacielem.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakiem, Panną, Koziorożcem i Rybami z roku Tygrysa oraz Kozy. Szczęście da Ci także Panna i Ryba Pies

Unikaj: Byków, Bliźniąt, Lwów i Wodników Szczurów, a także Wodników z roku Królika

Znane Skorpiony Konie: Abradab (Marcin Marten), Maja Bohosiewicz, Calvin Klein, Janusz Korwin-Mikke, Aleksander Kwaśniewski, Sophie Marceau, Rahim (Sebastian Salbert), Gordon Ramsay, Theodore Roosevelt, Martin Scorsese, Anna Seniuk, Włodzimierz Zientarski

  • ADD YOUR COMMENT