Waga Bawół

Waga Bawół, czyli „Porównuję” i „Chronię”

Jest to człowiek uczuciowy, prawy, pracowity i zwracający uwagę na szczerość postępowania. Zna się na ludziach i szybko potrafi ocenić kto kłamie mu prosto w oczy, a kto jest doskonałym materiałem na przyjaciela. Sam stara się zawsze postępować tak, by móc bez wyrzutów sumienia popatrzeć w lustro i przyznać sam przed sobą, że jest dobrą osobą.

Waga urodzona w roku Bawoła ma spokojną i harmonijną naturę, nie potrafi więc funkcjonować w chaosie. Lubi nie tylko porządek myśli i wszelkich spraw ale także ten dosłowny – wiążący się z czystością miejsca, w którym przebywa. Czasem jeden paproch, który zauważy na czystym dywanie leżąc na kanapie, jest w stanie ją w z tej kanapy w sekundę ściągnąć i kazać jej ponownie chwycić za odkurzacz. To w każdym calu perfekcjonistka, pragnąca pięknego, dobrego, dostatniego i harmonijnego życia.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Waga Bawół to raczej domator, który nie spędza całych nocy na balangach i dyskotekach. Nie kręcą go miejsca tłumne ani głośne, nie rajcują wycieczki stopem w nieznane – on woli spokój, kameralne spotkania w gronie najbliższych, seriale, książki, gry i dobre jedzenie. Nie należy do całkowitych odludków choć trzeba przyznać, że jego osobista przestrzeń musi być zazwyczaj większa niż u przeciętnego człowieka.

Miłość: Waga Bawół bardzo serio podchodzi do wszelkich spraw związanych z uczuciami. Zakochana jest w stanie wiele zrobić i poświęcić dla szczęścia swojej drugiej połówki. Raczej szybko decyduje się na ustatkowanie, wspólne mieszkanie i założenie rodziny – lubi bowiem czuć się pewnie i bezpiecznie. Jeśli jesteś partnerem Wagi Bawoła, pamiętaj jednak o tym, by nie tłamsić jej za bardzo i nie wchodzić jej na głowę. Ona potrzebuje bowiem czasem głęboko odetchnąć i poczuć, że ma swoją strefę, w której może pobyć chwilę całkiem sama.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniakiem, Lwem, Strzelcem i Wodnikiem z roku Węża, Królika, Bawoła oraz Szczura

Unikaj: Barana Tygrysa, Raka Tygrysa, Raka Smoka i Koziorożca Kozy

Znane osoby spod znaku Waga Bawół:
  • Pedro Almodóvar
  • Jacek Kawalec
  • Bruce Springsteen
  • Danuta Stenka
  • Margaret Thatcher
  • Magda Umer

Zobacz również osobną charakterystykę dla

waga horoskop chiński znak zodiaku bawół

  • ADD YOUR COMMENT