Waga Świnia

Waga Świnia, czyli „Porównuję” i „Obłaskawiam”

Waga Świnia jest istotą jakby nie z tego wymiaru. Sporo spraw postrzega przez mgiełkę świata marzeń, co sprawia, że zwykłe, przyziemne sprawy i praca zwyczajnie ją nudzą. Skrycie marzy o ogromnym sukcesie, pieniądzach, wygodzie i blichtrze wielkiego świata. Niewiele jednak robi by te fantazje się urzeczywistniły. Ciężka praca jest bowiem nie dla niej.

Zobacz również te znaki osobno

Waga urodzona w roku Świni jest zazwyczaj utalentowana artystycznie lub manualnie. Powinna więc zakasać rękawy i zacząć pielęgnować, to co dostała w darze. Często jednak jej słomiany zapał, brak wiary w siebie i łatwość poddawania się w obliczu problemów, sprawiają że rezygnuje. Dobrze więc by miała przy sobie kogoś, kto zmotywuje ją do pracy i udowodni jej, że jest osobą wyjątkową, mądrą i mogącą osiągnąć wszystko o czym marzy. O ile tylko weźmie się do pracy!

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Waga Świnia ma dobry gust i godny pozazdroszczenia styl. Potrafi się ubrać, a także świetnie zaaranżować przestrzenie, w których przebywa i mieszka. Zwraca uwagę na detale, wie co jest modne i potrafi wiele zwizualizować sobie w głowie. Należy dodać także, że jest osobą bardzo lubianą i godną zaufania. Przyjaciele cenią jej poczucie humoru, otwartość, serdeczność, dyskrecję i gotowość do pomocy.

Miłość: Uczucia to jest właśnie to, w czym tkwi siła Wagi Świni. Czasem ma się wręcz wrażenie, że ona cała zbudowana jest z miłości, ofiarności i dobroci. Bardzo łatwo się w niej zakochać, trudniej jednak utrzymać ją przy sobie na zawsze. By tak się stało należy pamiętać o wierności, lojalności, zrozumieniu i częstym okazywaniu uczuć. Waga Świnia nie będzie bowiem nigdy z gburem, który wiecznie jest niezadowolony i pół życia spędza przed komputerem czy telewizorem.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniętami, Lwami, Strzelcami i Wodnikami urodzonymi w roku Królika lub Kozy

Unikaj: Wszystkich urodzonych w roku Węża, a szczególnie Baranów, Raków i Koziorożców. Nie dogadasz się też z Koziorożcem z roku Małpy

Znane Wagi Świnie: Snoop Dogg, Agata Kulesza, Luciano Pavarotti, Antoni Pawlicki

  • ADD YOUR COMMENT