Panna Pies

Panna Pies, czyli „Analizuję” i „Niepokoję się”

To człowiek o łagodnym usposobieniu, nielubiący walczyć ani się kłócić. Jest skromny, prostolinijny i ma dobre serce. Jednocześnie potrafi jak mało kto korzystać z życia, sprawiać sobie wiele drobnych przyjemności i bawić się. Uczy się na własnych błędach i rzadko kiedy prosi kogokolwiek o pomoc. Sam też nie wtrąca się w sprawy innych, szczególnie gdy czuje z ich strony jakąkolwiek niechęć.

Zobacz również te znaki osobno

Panna urodzona w roku Psa jest realistką, która rzadko kiedy całkowicie idzie na żywioł. Najczęściej wszystko ma przemyślane i zaplanowane. Doskonale wie bowiem, że życie to nie jest bajka i lepiej się zabezpieczyć niż w jednej chwili wszystko stracić. Potrafi kalkulować i analizować swoją sytuację. Zawsze ma odłożone trochę pieniędzy, jedzenie kupuje na wyrost, trzyma się wszystkich terminów i uczciwie podchodzi do pracy. Świetnie organizuje jednak swój czas, dzięki czemu zawsze znajdzie chwilę na przyjemności i relaks.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Panna Pies zdecydowanie nie należy do samotników. Zawsze otoczona jest przyjaciółmi i kochającą rodziną, bez których nie wyobraża sobie życia. Jest chętna do pomocy, szczodra, lojalna i dobroduszna. W razie potrzeby potrafi się też poświęcić. Wadą Panny Psa jest jej wiara w ludzi, która często zamienia się w zwykłą naiwność. Łatwo nią więc manipulować i ją wykorzystywać.

Miłość: Panna Pies jest osobą, którą miłość wręcz uskrzydla. Gdy czuje się kochana i bezpieczna – całkowicie się otwiera i oddaje partnerowi. Sama także na każdym kroku dba o ten związek, robiąc z miłości rzeczy, których pewnie nikt by się po niej nie spodziewał. Lubi gdy partner zapewnią ją o uczuciu, pieści, głaszcze, zaskakuje i rozśmiesza. Przy odpowiedniej osobie z pewnością stworzy dom pełen miłości i pozytywnej energii.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem, Skorpionem, Wodnikiem i Koziorożcem z roku Tygrysa, Konia oraz Królika

Unikaj: Bliźniąt, Strzelców oraz Ryb z roku Kozy i Smoka

Znane Panny Psy: Leonard Cohen, Aleksander Doba, Michael Jackson, Tommy Lee Jones, Krzysztof Krawczyk, Sophia Loren, Freddie Mercury, Claudia Schiffer, Oliver Stone

  • ADD YOUR COMMENT