Rak Wąż

Rak Wąż, czyli „Czuję” i „Odczuwam”

Jest to człowiek, który jeśli już do czegoś się zabiera, wkłada w to całe serce, mnóstwo czasu i energii. Bywają jednak też chwile gdy jego wrodzone lenistwo bierze górę i nie pozwala mu zwlec się z kanapy by zrobić cokolwiek konstruktywnego. Działa więc zrywami i żeby cokolwiek stworzyć, musi mieć do tego po prostu odpowiedni dzień.

Rak Wąż uwielbia dobrą zabawę, towarzystwo ludzi, podróże i imprezy. Jest oryginalny, charyzmatyczny, a czasem nawet nieco skandaliczny. Lubi gdy ludzie mają go za człowieka niepowtarzalnego i takiego, po którym można spodziewać się absolutnie wszystkiego. Dodatkowo jest bardzo wygadany, ma nieco sarkastyczne poczucie humoru i w sekundę znajduje celną ripostę na każdy atak.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Rak urodzony w roku Węża jeśli tylko zechce, osiągnie wszystko o czym marzy. Musi jednak pamiętać o tym, by walczyć ze swoim lenistwem i po prostu działać. Nic nie spada z nieba, choć w sumie przy tym człowieku to nigdy nic nie wiadomo. Jest bowiem w czepku urodzony i najczęściej ma więcej szczęścia niż wszystkie osoby znajdujące się w promieniu kilometra od niego i to razem wzięte.

Miłość: Jego wrodzony seksapil i pewnego rodzaju atrakcyjność, którą widać w każdym jego ruchu, przyciąga do niego potencjalnych kochanków. Rak Wąż, nie może więc narzekać na brak powodzenia. Trudno mu się jednak zdecydować na jedną osobę. Długo więc skacze z kwiatka na kwiatek w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Gdy już ją znajdzie, z pewnością nieco się uspokoi, zrezygnuje z podbojów i zajmie się rodziną. Musi mieć jednak przy sobie mądrego partnera, który będzie potrafił wyegzekwować od niego pewne zachowania.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Panną, Skorpionem, Wodnikiem i Rybami z roku Koguta lub Wołu

Unikaj: Strzelców Tygrysów, Strzelców Małp, Koziorożców Tygrysów, Koziorożców Świń i Wag Świń

Znane Raki Węże: Magda Gessler, Krzysztof Kieślowski, Kortez, Marina Łuczenko, Halinka Mlynkova

  • ADD YOUR COMMENT