Baran Tygrys

Baran Tygrys, czyli „Jestem” i „Czuwam”

To  człowiek, w którego towarzystwie bardzo przyjemnie jest przebywać – ma mnóstwo energii, zamiast gadać – działa, jest prawdziwy i charakteryzuje się ogromnym poczuciem humoru. Szybko nawiązuje nowe znajomości, jest śmiały i otwarty w stosunku do innych. Wierzy w drugiego człowieka, co czasem niestety jest jego przekleństwem.

Baran Tygrys zazwyczaj jest też bardzo utalentowany, szybko się uczy, a do wszystkiego co nowe, podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Jego uczciwość i bezkompromisowość, sprawiają że nie wybiera dróg na skróty, a do tego co ma, dochodzi tylko i wyłącznie swoją, ciężką pracą. Niejednokrotnie dopisuje mu też szczęście, czego zazdroszczą mu inni.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Baranowi urodzonymi w roku Tygrysa, ciężko się podporządkowywać i dopasowywać do szeregu. Nie lubi gdy ktoś wydaje mu polecenia, szczególnie gdy on sam, całym sobą czuje, że zrobiłby to kompletnie inaczej. To indywidualista i barwny, oryginalny ptak, którego nie da się zamknąć w klatce. On musi na każdym kroku czuć, że żyje i to, że żyje tak jak chce. Inaczej, będzie bardzo nieszczęśliwy.

Miłość: Jeśli chcesz poderwać Barana Tygrysa, udawaj niedostępnego lub niedostępną. Ten typ bardzo lubi bowiem wyzwania i chętnie podejmuje się zdobycia tego, co wydaje się do zdobycia bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Zakochany Baran Tygrys jest czuły, temperamentny i zmysłowy. Lubi być stroną dominującą, choć partner musi za nim nadążać, inaczej szybko mu się znudzi.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Lwem Psem, Strzelcem Smokiem, Wodnikiem Świnią, Smokiem i Psem.

Unikaj: Wagi Woła, Koziorożca Małpy i Raka Węża

Znane Barany Tygrysy: Victoria Beckham, Goran Bregović, Katarzyna Figura, Hugh Hefner, Lady Gaga, Grzegorz Lato, Romuald Lipko, Bogusław Wołoszański

  • ADD YOUR COMMENT