Byk Wąż

Byk Wąż, czyli „Posiadam” i „Odczuwam”

To przywiązany do wygody i komfortu realista. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co daje władza i pieniądz, stara się więc ze wszystkich sił je zdobyć. Mimo to, jest bardzo cierpliwy i potrafi latami pracować na swój sukces. Nie poddaje się w obliczu problemów, jest silny psychicznie i bardzo samodzielny.

Byki Węże często mają problemy z bezsennością. Lubią dobrze zjeść i nie przejmują się specjalnie tym, czy coś jest zdrowe i czy ma wartości odżywcze – jeśli mu smakuje to nie widzi powodów by sobie tego odmawiać. Generalnie lubi sprawiać przyjemności sobie jak i swoim bliskim. Chętnie robi niespodzianki, kupuje prezenty i dobrze się bawi.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Byk Wąż jest dyskretny, śmiało można mu więc powierzyć swoje tajemnice. Nie lubi plotek ani towarzyskich sensacji i wzdryga się na samą myśl o tym, że ktoś może podczas zakrapianej imprezy dyskutować z kimś o jego życiu. Na co dzień potrafi jednak zachować pokerową twarz i raczej nie daje po sobie poznać, że ma jakieś problemy. Dużo tłamsi w sobie, pewnie stąd ta bezsenność…

Miłość: Byk Wąż potrafi uwodzić i prawić komplementy. Czaruje do momentu aż zdobędzie serce osoby, na której mu zależy. Zakochany jest wyrozumiały, zmysłowy, czuły, opiekuńczy i unika awantur. Oczywiście, jak każdy ma swoje granice i jeśli zostaną one przekroczone, może pokazać swój charakterek. Generalnie jednak życie przy jego boku z pewnością będzie ciekawe, niepozbawione pasji, odkrywania nowych rzeczy, podróży, imprez i miłosnych uniesień.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakami, Pannami, Koziorożcami i Rybami urodzonymi w roku Wołu, Smoka oraz Koguta

Unikaj: Lwów Tygrysów, Lwów Świń i Wodników Tygrysów

Znane Byki Węże: Pierce Brosnan, Chris Brown, Linda Evangelista, Audrey Hepburn, Lech Janerka, Tomasz Kot,  Stanisław Mikulski, Jacek Piekara, Wojciech Waglewski

  • ADD YOUR COMMENT