Panna Bawół

Panna Bawół, czyli „Analizuję” i „Chronię”

Jest to człowiek uporządkowany, a także metodyczny, a więc działający konsekwentnie i w oparciu o zasady oraz własny plan. Stąpa twardo po ziemi, jest konkretny i trudno go zniechęcić, przestraszyć czy też zmęczyć. Wie, że to co cenne, nigdy nie przychodzi z łatwością. Jeśli ma jakieś problemy, woli załatwiać je sam, ewentualnie przy pomocy swoich najbliższych i najbardziej zaufanych członków rodziny.

Zobacz również te znaki osobno

Panna Bawół jest bardzo elokwentna, uprzejma i ma dobre serce. Czasem woli tego nie pokazywać lecz w głębi duszy jest wrażliwa i boli ją krzywda innych, szczególnie tych słabszych oraz dzieci. Kiedy tylko może, to pomaga, choćby przez wsparcie akcji charytatywnych czy inne drobne gesty. Panna Bawół jest też miłośniczką zwierzaków, więc w jej domu nie może zabraknąć wesołego czworonoga.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Panna urodzona w roku Bawoła niespecjalnie lubi zmiany, szczególnie gdy w jej życiu dobrze się układa. Rutyna zupełnie jej nie przeszkadza, ani jej nie nudzi. Ma ustalony rytm dnia, który sprawia, że jest zorganizowana i na wszystko umie znaleźć czas. Potrafi także odpoczywać i dobrze się bawić, chętnie uczestniczy w spotkaniach z przyjaciółmi, podróżuje, relaksuje się i uprawia sporty. Zazwyczaj jest bardzo zadbana i w każdej sytuacji świetnie wygląda.

Miłość: Panna Bawół jest osobą praktyczną, więc na swojego życiowego partnera, zazwyczaj wybiera kogoś, z kim może dobrze współdziałać. Nierzadko są to jej kompletne przeciwieństwa, z którymi świetnie się uzupełnia. Jest niekłótliwa i wszystko potrafi załatwić na spokojnie. Cechuje ją też wyrozumiałość, troskliwość oraz ogromne zaangażowanie w związek. Czasem jednak za bardzo pochłania ją praca lub hobby, więc partner musi wiedzieć, kiedy sprowadzić ją na ziemię.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem, Skorpionem i Koziorożcem z roku Węża, Smoka, Konia i Psa

Unikaj: Strzelców i Ryb urodzonych w roku Kozy oraz Tygrysa

Znane osoby spod znaku Panna Bawół

  • Janusz Rewiński
  • Twiggy
  • Paul Walker
  • ADD YOUR COMMENT