Strzelec Pies

Strzelec Pies, czyli „Postrzegam” i „Niepokoję się”

Najczęściej jest to człowiek swobodny, niezależny i wesoły. Nie ma dla niego tematów tabu, a jego szczerość czasem zwala z nóg. Mimo to ma wielu przyjaciół, którzy cenią jego poczucie humoru, nieskomplikowany styl bycia oraz pozytywne nastawienie. Strzelec Pies na każdy temat ma swoje, często bardzo oryginalne zdanie, które głosi bez żadnych ogródek. Ważny jest dla niego honor, lojalność i sprawiedliwość.

Strzelec urodzony w roku Psa jest wrażliwy i chętnie pomaga innym. Pieniądze nie są dla niego czymś, o co warto byłoby walczyć na śmierć i życie, choć trzeba przyznać, że jeśli je ma, potrafi wydać je w mgnieniu oka. Żyje tu i teraz, niespecjalnie przejmując się tym, co będzie za rok, dwa czy dziesięć. Działa spontanicznie, a w życiu kieruje się swoim sercem i intuicją.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Strzelec Pies potrafi znaleźć balans między obowiązkami, a rozrywką. Jeśli trzeba – pracuje w pocie czoła jednak gdy ma wolną chwilę, bez wyrzutów sumienia oddaje się przyjemnościom. Świetnie czuje się w towarzystwie przyjaciół i nie należy do domatorów. Miewa skłonności do uzależnień oraz zbytniego popuszczania pasa.

Miłość: W związkach Strzelec Pies najczęściej jest łagodny i bardzo zależy mu na harmonijnej relacji. Oczywiście ze względu na swoją nieco zaczepną naturę, czasem lubi się poprzekomarzać, nie ma w tym jednak nic złośliwego. Kocha całym sobą, jest zdolny do wielu poświęceń, nie zdradza i zawsze stoi murem za swoją drugą połówką. Jest też w stanie wiele wybaczyć. To doskonały materiał zarówno na współmałżonka jak i rodzica.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Lwem, Wagą i Wodnikiem z roku Tygrysa i Konia. Szczęście da Ci także Lew Królik

Unikaj: Bliźniąt, Panny i Ryb urodzonych w roku Smoka, a także wszystkich Kóz

Znane Strzelce Psy: Anna Maria Jopek, Izabela Kuna, Irena Santor, Nikki Sixx, Katarzyna Skrzynecka, Steven Spielberg, Gianni Versace, Grażyna Wolszczak

  • ADD YOUR COMMENT