Wodnik Kogut

Wodnik Kogut, czyli „Wiem” i „Przezwyciężam”

Osobie z tego zodiakalnego połączenia sukcesy zdarzają się tak samo często jak porażki. Szczęście przeplata się tu z pechem, miłość z rozstaniami, bogactwo z biedą, a powodzenie z kompletną klapą. Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie swojego życia, przyzwyczaja się do tego i cieszy się z choćby najmniejszego triumfu, jednocześnie szykując się na kolejny cios od losu.

Zobacz również te znaki osobno

Wodnik, który przyszedł na świat w roku Koguta jest bardzo sympatyczny, wygadany i szczery. Ma wielu przyjaciół i bliskich, na których zawsze może liczyć, więc nawet w trudnych chwilach nie pozostaje sam. Ma wyczucie piękna, zdolności manualne i wewnętrzną wrażliwość, które nieraz pozwalają mu się spełniać artystycznie. Czasem lubi pobyć sam ze sobą, choć na ogół jest istotą stadną, kochającą wszelkie rozrywki, podróże i imprezy.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Wodnik Kogut potrafi doskonale kłamać, co czasem wykorzystuje w samoobronie lub po to by nie sprawiać przykrości innym. Zależy mu bowiem na tym, by inni go akceptowali i go lubili. Źle czuje się w sytuacjach konfliktowych, więc rzadko sam wywołuje kłótnie. Często obiecuje więcej niż jest w stanie zrobić.

Miłość: Wodnik Kogut to prawdziwy pieszczoch i romantyk. Doskonale czuje się będąc w związku i niejednokrotnie bardzo szybko planuje wspólną przyszłość z domem, dziećmi i psem. Bywa więc, że się rozczarowuje, trafiając na osobę, która chce się jeszcze bawić. Wodniki Koguty do miłości podchodzą poważnie – chcą dawać ciepło oraz szczęście i czuć, że mają przy swoim boku kogoś, kto odwzajemnia ich uczucie. To wspaniali kandydaci na współmałżonków i rodziców.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Bliźniakiem, Wagą i Strzelcem z roku Węża i Wołu

Unikaj: Byków, Lwów i Skorpionów z roku Królika, a także wszystkich Byków Świń

Znane Wodniki Koguty: Krzysztof Kamil Baczyński, Paris Hilton, David Lynch, Yoko Ono

  • ADD YOUR COMMENT