Wodnik Tygrys

Wodnik Tygrys, czyli „Wiem” i „Czuwam”

Jest to człowiek oryginalny i wyróżniający się z tłumu szarych, przeciętnych ludzi. Interesuje go wszystko co niesamowite, niezbadane, a nawet nadprzyrodzone. Jego ciekawość zwycięża niejednokrotnie ze strachem czy zdrowym rozsądkiem, co czasem pakuje go w kłopoty. Chciałby spróbować w życiu wszystkiego jednak martwi się czy wystarczy mu czasu.

Zobacz również te znaki osobno

Wodnik, który przyszedł na świat w roku Tygrysa lubi towarzystwo ludzi nieco ekscentrycznych i niebanalnych, nudzi go bowiem normalność. Chętnie podróżuje, bawi się i imprezuje. Praca jest dla niego często tylko formą zarabiania na wszelkie przyjemności, chyba że uda mu się pogodzić ją ze swoim hobby – wtedy oddaje się jej z ogromnym zaangażowaniem oraz pasją.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Wodnik Tygrys jest bardzo inteligentny i spostrzegawczy. Świetnie radzi sobie z grami i zagadkami logicznymi, a jego IQ często przewyższa średnią. Dodatkowo ma poczucie humoru i dystans do samego siebie. Wrażliwa dusza sprawia, że chętnie pomaga innym, nie chcąc za to nic w zamian. Kocha też zwierzęta, więc w jego domu z pewnością ich nie zabraknie.

Miłość: Wodnik Tygrys uwielbia romanse i miłosne uniesienia. Dobrze więc, by miał przy sobie osobę nietuzinkową, obdarzoną fantazją i temperamentem. Będąc w związku musi mieć odrobinę przestrzeni i czasu tylko dla siebie, ponieważ zbytnio stłamszony może chcieć uwolnić się z łańcuchów i uciec. Gdy trafi na swoją drugą połówkę z pewnością stanie się bardziej rodzinny ale pewien rodzaj jego pozytywnego szaleństwa, zostaje w nim na zawsze – bez względu na to ile ma już na głowie siwych włosów.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Bliźniakiem, Strzelcem i Wagą urodzonymi w roku Psa i Konia

Unikaj: Byków Królików, Byków Węży, Byków Kóz i Panien Wołów

Znane Wodniki Tygrysy: Christian Bale, Phil Collins, Sheryl Crow, Leslie Nielsen, Axl Rose, Robbie Williams

  • ADD YOUR COMMENT