Bliźnięta Pies

Bliźnięta Pies, czyli „Myślę” i „Niepokoję się”

Jest to człowiek o bardzo złożonej naturze i chwiejnych nastrojach. W jednej minucie jest bowiem rozbawiony, towarzyski i pełen energii, a za jakiś czas zmienia się w samotnika, szukającego odosobnienia i świętego spokoju. To, że nie da się go wsadzić w żadne ramy, jest jednak jednym z jego największych atutów. Nie dopasowuje się bowiem na siłę do jakichś kanonów czy chwilowej mody, jest prawdziwy, szczery i zawsze robi to, na co ma ochotę.

Bliźnięta urodzone w roku Psa mają najczęściej jakieś talenty lub oryginalne hobby, na które poświęcają mnóstwo czasu i pieniędzy. Jeśli się już na coś uprą, nie ma takiej siły, która nakazałaby im przestać to robić. Cenią tradycyjne wartości, ważna jest dla nich ich duchowość i życie w zgodzie z własnymi przekonaniami. Czasem bywają aż nazbyt wielkoduszni, co sprawia, że niektórzy ludzie ich wykorzystują.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Bliźniak Pies nie toleruje przemocy, aż do tego stopnia, że nie chce nawet oglądać sportów, które by się na niej opierały. Z natury jest bowiem niezwykle łagodny i wrażliwy. Oczywiście czasem zdarza mu się wybuchnąć bo przecież każdy ma swoje granice, nie jest to jednak częsty widok. Nie należy do osób oszczędnych i bywa, że wydaje pieniądze pod wpływem chwilowego impulsu.

Miłość: Zakochany Bliźniak Pies jest romantykiem, poetą, a czasem wręcz wariatem. Dla kogoś, kogo kocha jest w stanie poświęcić absolutnie wszystko, bywa więc że więcej daje niż otrzymuje. Nie jest to jednak dla niego istotne. Jego potrzeby są bowiem mniej ważne niż szczęście jego drugiej połówki. Dobrze, by miał przy swoim boku osobę odpowiedzialną i rozsądną, która sprowadziłaby go na ziemię, gdy zacznie nazbyt odlatywać.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Wodnikiem, Baranem i Lwem urodzonymi w roku Konia, a także z Wagą Królikiem i Wodnikiem Tygrysem

Unikaj: Strzelców, Koziorożców, Panien i Ryb Smoków

Znane Bliźnięta Psy: Naomi Campbell, Piotr Fronczewski, Jan Miodek, Prince, Izabella Scorupco, Donald Trump

  • ADD YOUR COMMENT