Baran Koń

Baran Koń, czyli „Jestem” i „Wymagam”

Jest to człowiek odważny, zdecydowany, aktywny i szybki. Ta szybkość objawia się nie tylko w działaniu ale też myśleniu czy mówieniu. Zdarza się więc, że Baran Koń najpierw powie, dopiero potem zastanowi się co właśnie zrobił, przez co ludzie czasem uważają go za mało subtelnego.

Baran urodzony w roku Konia ma w sobie mnóstwo cech zwycięzcy, przez co zazwyczaj dostaje to, czego chce. Potrafi ciężko pracować na swój sukces i nie wysługuje się innymi, nie poddaje się w obliczu problemów, jest silny psychicznie i zaradny. Jego praktyczność sprawia, że potrafi niemal wszystko zrobić sam, a fachowców wzywa tylko do naprawdę grubych robót.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Tym co charakteryzuje Barana Konia jest też łatwość nawiązywania kontaktów, poczucie humoru i dobroć. Zawsze chętnie pomaga przyjaciołom, jest spontaniczny i korzysta z życia jak mało kto. Lubi podróżować i się bawić, jednak najlepiej czuje się w miejscach dobrze sobie znanych.

Miłość: W momencie gdy Baran Koń się zakochuje, targają nim ogromne emocje i pasja. Jest wówczas w stanie przenosić góry, wszystko go cieszy i uskrzydla. Gdy fascynacja przerodzi się w prawdziwą miłość, możesz być pewny, że Baran Koń nie da Ci się ze sobą nudzić. Będzie się Tobą opiekował, motywował Cię i wspierał. Życie przy jego boku jest bowiem prawdziwą, niekończącą się przygodą.

Połączenie: Dobrze dogadasz się z: Lwem Tygrysem, Bliźniakiem Tygrysem, Strzelcem Kozą i Wodnikiem Kozą

Unikaj: Wagi Szczura, Wagi Małpy, Koziorożca Szczura i Koziorożca Świni

Znane Barany Konie: Samuel Beckett, Aretha Franklin, Helmut Kohl, Anton Szandor LaVey, Marek Perepeczko, Yves Rocher, Hubert Urbański, Emma Watson, Artur Żmijewski

  • ADD YOUR COMMENT