Waga Tygrys

Waga Tygrys, czyli „Porównuję” i „Czuwam”

Waga Tygrys stara się słuchać innych i działać z rozwagą jednak rzadko kiedy mu to wychodzi ponieważ z natury jest indywidualistą, do tego bardzo uczuciowym, energicznym i spontanicznym. We wszystkim potrafi znaleźć pozytywy i z całą pewnością nie należy do marud, smutasów ani samotników. Jego życie nie jest więc może jakoś specjalnie uporządkowane jednak bardzo szczęśliwe, pełne śmiechu, miłości, przyjaźni i niesamowitych chwil.

Waga urodzona w roku Tygrysa chce się podobać i lubi robić wrażenie na innych. Zawsze świetnie ubrana, pachnąca, modna i zadbana. Żyje dość konsumpcyjnie, wie bowiem, że na tym świecie jesteśmy raz, chce więc maksymalnie wykorzystać to, co zsyła jej los. Zazwyczaj wybiera jakąś dobrze płatną pracę by nie musieć przejmować się tym, czy po opłaceniu rachunków wystarczy jej na jedzenie. Lubi sprawiać sobie drobne przyjemności, a wolny czas poświęca na relaks i wypoczynek.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Waga Tygrys mimo swojej nieco porywczej natury, doskonale potrafi zadbać o swoje interesy, nie daje się wykorzystywać ani sobą manipulować. Ważne są dla niej ideały, prawda oraz godna postawa. Sam nigdy świadomie nie krzywdzi innych, wierzy bowiem w to, że wszystko co robimy, wcześniej czy później do nas wraca.

Miłość: Wagi z roku Tygrysa są doskonałymi partnerami życiowymi. Nie da się przy nich nudzić, a jednocześnie dostaje się od nich mnóstwo uczucia, wsparcia oraz zrozumienia. Nie lubią się kłócić, nie należą do zazdrośników czy osób o trudnym charakterze. Wprost przeciwnie – są dość elastyczne i wszystko można z nimi na spokojnie załatwić. Dodatkowo to zmysłowi kochankowie, którzy szybko uczą się tego jak sprawić rozkosz ukochanej osobie.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniętami, Lwem, Strzelcem i Wodnikiem z roku Konia, Smoka, Królika oraz Psa

Unikaj: Barana Węża, Koziorożca Woła, Koziorożca Kozy i Raka Królika

Znane Wagi Tygrysy: Chuck Berry, Marek Kondrat, Hanka Ordonówna, Oscar Wild, Martyna Wojciechowska

  • ADD YOUR COMMENT