Skorpion Pies

Skorpion Pies, czyli „Tworzę” i „Niepokoję się”

Jest to człowiek prostolinijny, szczery i prawdziwy. Zamiast skupiać się na innych – zarówno znajomych czy też plotkach o życiu celebrytów, dba o siebie i swoje sprawy. Nigdy nie gra kogoś, kim nie jest, nie udaje lepszego niż jest i nie zależy mu na tym, by być popularnym. Oczywiście ma swoje grono znajomych i broń boże nie należy do samotników ale nigdy nie wtrąca się nieproszony w ich sprawy.

Skorpion urodzony w roku Psa lubi jasne sytuacje ponieważ sam jest człowiekiem konkretnym i twardo stąpającym po ziemi. Nie znosi gdy ktoś każe mu się czegoś domyślać czy nie mówi prosto z mostu tego, co leży mu na wątrobie. Skorpion Pies na ogół ma raczej spokojną naturę i rzadko denerwuje się bez powodu. Jeśli natomiast ktoś otwarcie go krytykuje lub krzywdzi – wtedy z pewnością zacznie warczeć. Nie uznaje przemocy fizycznej ale w zanadrzu zawsze ma kilka sarkastycznych uwag.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Skorpion Pies wraz z wiekiem nabiera perspektywy, która pozwala mu stać się bystrym satyrykiem, który potrafi ze smakiem wyśmiać wszystkich i wszystko, co uważa za głupie. Mimo wszystko jest dobrym i bardzo lubianym człowiekiem, cenionym za swój bystry umysł, inteligencję, poczucie humoru i nieskomplikowany charakter. Wobec ludzi, których kocha jest niesamowicie troskliwy, wyrozumiały i gdyby zaszła taka potrzeba, z pewnością poszedłby za nimi w ogień.

Miłość: Skorpion urodzony w roku Psa zazwyczaj największą uwagę zwraca na umysł swojego partnera. Musi widzieć w nim kogoś inteligentnego, kogoś kto go czymś zainteresuje i z kim będzie miał o czym rozmawiać. Sam jest partnerem troskliwym, lojalnym, wiernym i nieskomplikowanym. Gdy jest zły nie krzyczy i nie trzaska drzwiami, tylko posługując się swoim sarkazmem, wbija kilka szpileczek lub jedną potężną szpilę (w zależności od tego jak bardzo jest wkurzony). Mimo to, jest to partner odpowiedzialny, potrafiący kochać całym sobą i taki z którym śmiało można zakładać rodzinę.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakiem, Panną, Koziorożcem i Rybami urodzonymi w roku Tygrysa, Królika oraz Konia

Unikaj: Bliźniąt Smoków, Wodników Smoków, Byków Kogutów, Byków Świń i Wodników Kóz

Znane Skorpiony Psy: Laura Bush, Kamila Skolimowska, Kurt Vonnegut

  • ADD YOUR COMMENT