Rak Koń

Rak Koń, czyli „Czuję” i „Wymagam”

Jest to człowiek lubiący spokój, komfort i towarzystwo ludzi, których ceni. W życiu kieruje się głównie zdrowym rozsądkiem, potrafi kalkulować i analizować co mu się najbardziej opłaci. Doskonale opanował także sztukę czytania w ludziach. W kilka minut po poznaniu wie kto jest w porządku, a od kogo najlepiej trzymać się z daleka. Jest inteligentny, oczytany i zna się na tym, co robi. Inni niejednokrotnie zwracają się do niego o radę czy wsparcie.

Rak Koń wobec bliskich i przyjaciół jest aniołem z sercem na dłoni. Zawsze pomocny, wyrozumiały, ciepły i troskliwy. Rzadko podnosi głos czy robi awantury – to zupełnie nie w jego stylu. Nie potrafi też odmawiać, będzie więc z pewnością rodzicem mocno rozpieszczającym swoje dzieci. To raczej domownik, który od dalekich podróży, woli relaks we własnych czterech kątach lub spotkanie w kameralnym gronie przyjaciół czy rodziny.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Rak urodzony w roku Konia to człowiek niezwykle samodzielny, odważny i zaradny. Kobieta spod tych znaków bez trudu posługuje się narzędziami, doskonale zna swój samochód i nie piszczy gdy zobaczy pająka czy mysz. Mężczyzna natomiast potrafi wykonać większość prac w domu, ugotować coś pysznego, zająć się dziećmi i zrobić pranie.

Miłość: Zakochany Rak Koń jest w stanie zrobić naprawdę wiele dla partnera. Niejednokrotnie bywa więc, że więcej daje niż otrzymuje w zamian. Wcale mu to jednak nie przeszkadza, ponieważ w jego rankingu bliscy są wyżej niż on sam. Potrafi być romantyczny, chętnie spędza wolny czas z drugą połówką, kocha robić jej niespodzianki i wszelkie przyjemności. Nawet jeśli coś mu nie pasuje, woli to przemilczeć niż robić awantury. Jest bardzo wyrozumiały i spokojny.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Panną, Skorpionem i Rybami urodzonymi w roku Tygrysa, Kozy i Psa

Unikaj: Wag Szczurów, Koziorożców Szczurów, Strzelców Wołów i Strzelców Świń

Znane Raki Konie: Robert Burneika, Harrison Ford, Joanna Kołaczkowska, Ilona Łepkowska, Nelson Mandela, Angela Merkel, Sławomir Mrożek, Emmanuelle Seigner, Grzegorz Skawiński, Mike Tyson

  • ADD YOUR COMMENT