Koziorożec Koza

Koziorożec Koza, czyli „Stosuję” i „Zależę”

Jest to osoba niezwykle wytrwała, charyzmatyczna i bardzo autentyczna. Zazwyczaj mówi to co myśli i nie zależy jej na tym, by wszyscy ją kochali. Ma jednak spore grono przyjaciół, ponieważ szczerze mówiąc, chyba nie da się jej nie lubić! Nieco roztrzepana, wiecznie w biegu, ciągle czymś zajęta, wygadana i bardzo wesoła – taka właśnie jest i chyba nic ani nikt nie są w stanie tego zmienić. I dobrze!

Koziorożec urodzony w roku Kozy jest pracowity i nie lubi zawodzić. Zawsze robi wszystko by dotrzymać terminów i obietnic. Jeśli chce, potrafi świetnie się zorganizować, choć na co dzień jego dzień jest tak szybki, że brak mu czasu na zastanowienie się nad tym jak inaczej mógłby wyglądać. Gdy ma wolną chwilę zwalnia, wtula się w ukochaną osobę i ładuje baterie na kolejny dzień w domowym zaciszu. Raz na jakiś czas nie odmawia też jednak imprez, na których jest jedną z najbardziej widocznych osób.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Koziorożec z roku Kozy ma w sobie mnóstwo wrażliwości i zrozumienia dla innych. Kocha też zwierzęta, więc w jego domu zazwyczaj nie może zabraknąć jakiegoś wiernego czworonoga. Lubi porządek choć są dni, że nie ma czasu ogarnąć bałaganu, który narósł ze względu na ciągły natłok zajęć.

Miłość: Koziorożec, który przyszedł na świat w roku Kozy jest romantykiem i potrafi kochać całym sercem. Mimo, że niewiele mówi na głos o miłości fizycznej, gdy przyjdzie co do czego, pokazuje swój ognisty temperament. Chętnie zaskakuje swojego partnera, robi prezenty, sprawia przyjemności i dba o to, by ich życie było ciekawe. Stawia na związek partnerski, bez wyraźnej strony dominującej.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Lwem, Panną, Skorpionem i Rybą urodzonymi w roku Świni oraz Królika. Szczęście da Ci również Lew Koń, Skorpion Koń i Ryba Koń

Unikaj: Baranów Psów, Baranów Wołów, Wag Psów, Wag Koni i Wag Wołów

Znane Koziorożce Kozy: Olga Bończyk, Leonid Breżniew, Robert Duvall, Mel Gibson, Andrzej Gołota, Agnieszka Grochowska, Jimmy Page, Janusz Panasewicz, Szczepan Twardoch

  • ADD YOUR COMMENT