Wodnik Pies

Wodnik Pies, czyli „Wiem” i „Niepokoję się”

Jest to człowiek, który pilnuje by jego najbliżsi byli szczęśliwi i bezpieczni. Dobre serce, umiejętność bezinteresownego działania i uczciwość to jedne z jego najmocniej zakorzenionych cech. Jednocześnie potrafi jednak zadbać także o siebie i swoje interesy. Co prawda, do celu nigdy nie idzie po trupach ale jest ambitny, pracowity, bardzo inteligentny i przewidujący.

Zobacz również te znaki osobno

Wodnik, który przyszedł na świat w roku Psa nierzadko jest szczery i mówi to, co myśli, nawet jeśli nie jest to miłe dla odbiorcy. Odważnie wyraża swoje opinie i raczej nie interesuje go, czy komuś się to podoba czy też nie. Lubi wszelkie towarzyskie sensacje, w których może kogoś wesprzeć, pocieszyć czy doradzić. Chętnie dyskutuje, bawi się, odkrywa świat, podróżuje i realizuje swoje marzenia.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Wodnik Pies jest energiczny, a czasem też chaotyczny. Bywa, że rozpoczyna na raz za dużo projektów, których w rezultacie nie jest w stanie dokończyć. Ma poczucie humoru, jest elokwentny i ma dużą wiedzę na najróżniejsze tematy, co w rezultacie daje ciekawego rozmówcę i kompana. Nie znosi monotonni, a znudzony może być bardzo przykry. Warto więc dać mu się wybiegać i wyszaleć. Z pewnością nie można trzymać go na smyczy, ponieważ wcześniej czy później się z niej zerwie i ucieknie.

Miłość: Wodnik Pies lubi ludzi, którzy są podobnie jak on – pozytywnie zakręceni. Zakochany rozkwita, staje się bardziej taktowny, elastyczny i rodzinny. Potrafi świetnie bawić się w ogrodzie lub własnym domu, byleby tylko miał przy sobie wówczas swoją drugą połówkę. Życie przy jego boku z pewnością będzie kolorowe, ekscytujące, ciekawe i dynamiczne. Nie zabraknie też miłosnych uniesień i elektryzującej, erotycznej gry, w której jest absolutnym mistrzem.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranami, Bliźniętami i Strzelcami z roku Tygrysa oraz Konia. Szczęście da Ci też Baran Szczur, Waga Królik i Strzelec Królik

Unikaj: Byków, Lwów i Skorpionów urodzonych w roku Smoka, a także Lwów Kóz i Lwów Kogutów

Znane Wodniki Psy: Paco Rabanne, Irena Sendlerowa

  • ADD YOUR COMMENT