Byk Pies

Byk Pies, czyli „Posiadam” i „Niepokoję się”

Jest to człowiek bardzo inteligentny i taki, który w sprawach interesów czuje się jak ryba w wodzie. Potrafi uczyć się na błędach nie tylko swoich ale też innych i jest doskonałym obserwatorem. Szybko rozwiązuje problemy, jest ambitny i konsekwentny. Jeśli już na coś się uprze, nie ma takiej siły, która powstrzymałaby go przed wykonaniem planu.

Mimo wszystkich swoich cech, Byk Pies zazwyczaj nie wierzy w siebie wystarczająco mocno i zawsze jest zdania, że mógł zrobić coś lepiej. Od czasu do czasu, warto go więc pochwalić i powiedzieć, że jest świetny w tym co robi. Podobnie w pracy, powinien mieć możliwość awansów i premii, to one bowiem zmotywują go do działania.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Byk urodzony w roku Psa bez trudu i zbędnego gadania, bierze na swoje barki ogromną odpowiedzialność, której się nie boi. Potrafi bowiem mądrze kierować innymi i zazwyczaj podejmuje bardzo dobre decyzje, nawet jeśli znajduje się pod presją czasu czy trudnej sytuacji. Lubi pieniądze i wygodę jednak jest przy tym hojny i potrafi dzielić się tym co ma.

Miłość: To osoba, która w imię miłości jest w stanie zrobić chyba wszystko. Jeśli się zakocha, to najprawdopodobniej po grobową deskę. Pragnie dać swojej drugiej połówce jak najwięcej szczęścia, sprawić by czuła się bezpieczna i kochana. Tego samego oczekuje jednak w zamian. Jeśli jesteś w związku z Bykiem Psem, pamiętaj by go tulić, chwalić, pieścić i co jakiś czas powtarzać, że go kochasz – sprawisz mu tym naprawdę wiele szczęścia!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakami, Pannami, Koziorożcami oraz Rybami urodzonymi w latach Królików, Koni oraz Tygrysów

Unikaj: Lwów Smoków, Skorpionów Tygrysów oraz Wodników Kóz

Znane Byki Psy: Cher, Kelly Clarkson, Paweł Deląg, Kirsten Dunst, Hanna Lis, Andrzej Seweryn, Uma Thurman

  • ADD YOUR COMMENT