Strzelec Koń

Strzelec Koń, czyli „Postrzegam” i „Wymagam”

Jest to człowiek odpowiedzialny i bardzo pracowity. Najczęściej robi więcej niż się od niego oczekuje, a relaks i odpoczynek są czymś, o czym trzeba mu przypominać. Niejednokrotnie udaje mu się jednak łączyć zarabianie ze swoim hobby czy zainteresowaniami, co daje mu poczucie, że to co robi jest czystą przyjemnością, a nie czymś, do czego musiałby się zmuszać.

Strzelec urodzony w roku Konia jest oryginalny i zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Ma świetne maniery, choć znajdziemy w nim także nutkę szaleństwa. Łatwo go polubić, ponieważ bije od niego bardzo pozytywna energia oraz pewna tajemnica, którą chciałoby się odkryć. Lubi ludzi ale nie wtrąca się w ich sprawy, a rad udziela dopiero na wyraźną ich prośbę.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Strzelec Koń jest praktyczny i nie traci czasu na bzdury. Co prawda, w młodości jest beztroski i nieraz wydaje nieprzemyślane, błędne osądy, szybko jednak uczy się dojrzałości. W stosunku do samego siebie ma spore wymagania i często osądza się zbyt ostro. Może to prowadzić do różnych nałogów lub popadania w marazm. Warto więc, by miał przy sobie wówczas kogoś bliskiego, kto poda mu rękę i wyciągnie z dołka.

Miłość: W młodości Strzelec Koń popełnia przynajmniej kilka miłosnych błędów by w końcu nauczyć się jak traktować swoją drugą połówkę i co robić, by dać jej szczęście. Jako człowiek dorosły inwestuje tylko w związki, które wydają mu się być poważnymi. Nie znosi bowiem zabawy emocjami czy przygodnego seksu. Zakochany jest lojalny, czuły i troskliwy. Rzadko wywołuje kłótnie i stara się być wyrozumiałym, choć tego samego wymaga w zamian. Bywa uparty i zbyt ostry wobec samego siebie, trzeba mu więc nieraz recytować listę jego zalet.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Wagą, Lwem i Wodnikiem z roku Tygrysa, Królika, Konia i Kozy

Unikaj: Panny, Bliźniąt oraz Ryb urodzonych w roku Szczura

Znane Strzelce Konie: Sinéad O’Connor, Władysław Frasyniuk, Nelly Furtado, Jimi Hendrix, Igor Herbut, Katie Holmes, Joanna Liszowska, Rita Ora, Popek, Anna Powierza, Urszula Radwańska, Michał Szpak

  • ADD YOUR COMMENT