Koziorożec Smok

Koziorożec Smok, czyli „Stosuję” i „Przewodniczę”

Jest to człowiek promienny, radosny i pełen energii. Bez trudu przykuwa uwagę innych i zdobywa ich sympatię. Wszystko, za co się zabiera – robi na sto procent i rzadko poddaje się w połowie drogi. Należy jednak pamiętać, że nie znosi sprzeciwu i jeśli tylko ktoś podważy jego zdanie w towarzystwie, atmosfera może momentalnie się pogorszyć.

Koziorożec urodzony w roku Smoka uwielbia imprezy, święta, przygody i podróże. Jest świetnym gospodarzem, który potrafi zadbać o wszelkie szczegóły, zabawiać swoich gości i dać im wszystko, co najlepsze. Najczęściej bardzo dobrze gotuje i ma smykałkę do pięknej aranżacji otoczenia, w którym przebywa. Nie należy do osób oszczędnych, żyje więc dość konsumpcyjnie.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Koziorożec Smok nierzadko miewa problemy z mówieniem wprost tego co myśli, szczególnie jeśli jest to coś niemiłego. Oczywiście złość czy smutek widać po nim jak na dłoni, nie należy jednak do osób, które dzieliłyby się z każdym swoimi przemyśleniami czy problemami. Większość spraw załatwia samodzielnie i nie znosi gdy ktoś chce na siłę mu doradzać.

Miłość: Jak w każdej sferze swojego życia, także i w miłości Koziorożce Smoki są dyplomatami. Chcą by atmosfera w związku była jak najlepsza, nawet jeśli na pierwszy rzut oka, wszystko się wali. Nieraz są więc opuszczani, rzadko natomiast sami podejmują decyzję o rozstaniu. Gdy jednak już trafią na odpowiednią osobę, szybko formalizują związek i zakładają rodzinę. Pod tym względem są tradycjonalistami dbającymi o swoją drugą połówkę i chcącymi dać jej jak najwięcej szczęścia.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Lwem, Panną, Bykiem i Rybami z roku Szczura oraz Tygrysa. Szczęście da Ci także Panna, Skorpion i Ryba urodzone w roku Małpy

Unikaj: Bliźniąt, Raków i Wag Psów, a także Raków z roku Wołu

Znane Koziorożce Smoki: Orlando Bloom, Ewa Demarczyk, Janek Mela, Franciszek Pieczka, Eddie Vedder

  • ADD YOUR COMMENT