Wodnik Koń

Wodnik Koń, czyli „Wiem” i „Wymagam”

Jest to człowiek, który chętnie podróżuje, rozwija się, poznaje nowych ludzi i zgłębia wiedzę. Jeśli się w coś angażuje, to całym sobą, nie zważając na trudności czy rady innych by sobie odpuścił. Jest też bardzo inteligentny, spostrzegawczy i kreatywny, co daje mu możliwość spojrzenia na wiele spraw w sposób nowatorski.

Wodnik, który na świat przyszedł w roku Konia zazwyczaj ma jakieś zdolności manualne, artystyczne lub oratorskie. Jego stale pogłębiana wiedza i łatwość tłumaczenia nawet najbardziej zawiłych tematów sprawiają, że niejednokrotnie jest ekspertem, do którego po radę przychodzą inni. Potrafi działać w zespole jednak najlepiej czuje się pracując samodzielnie.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Wodnik Koń to wizjoner, a niejednokrotnie też ekscentryk. Ma swoje dziwactwa i przyzwyczajenia, które u innych wywołują uśmiech. Mimo wszystko jest bardzo lubiany i w sposób wręcz magnetyczny przyciąga do siebie ludzi. Chętnie otacza się pozytywnymi wariatami, z poczuciem humoru, pomysłem na życie i pasją.

Miłość: Wodnik Koń zazwyczaj w związku ma pozycję dominującą lecz stara się by nie było tego zbytnio widać. Uwielbia smakować miłość i delektować się nią, nie narzuca więc zbyt szybkiego tempa. Zakochany jest troskliwy, lojalny i czuły. Rzadko zdarza mu się wywoływać kłótnie, ponieważ lubi sytuacje jasne i najczęściej wszelkie nieporozumienia załatwia od razu. Jeśli jesteś partnerem Wodnika Konia nie każ mu się niczego domyślać i nie strzelaj fochów – tylko spokojna rozmowa jest tym, co na niego działa.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniakiem i Strzelcem z roku Psa. Szczęście da Ci także Waga Koza i Strzelec Tygrys

Unikaj: Byków, Lwów i Skorpionów z roku Szczura, a także wszystkich Lwów Małp

Znane Wodniki Konie: Edyta Jungowska, Grzegorz Krychowiak, Ashton Kutcher, Marian Opania, Renata Przemyk, John Travolta

  • ADD YOUR COMMENT