Lew Królik

Lew Królik, czyli „Pożądam” i „Wycofuję się”

Jest to człowiek, który ma w sobie coś królewskiego. Kocha luksus, wygodę, świecidełka, gadżety i pieniądze, a przy tym jest dobroduszny, dumny i szlachetny. Potrafi zrobić coś z niczego, jest kreatywny i obdarzony twórczą fantazją. Świetnie radzi sobie z nawiązywaniem nowych znajomości, jest śmiały, wesoły i otwarty. Ciężko go zbić z tropu, nie ma bowiem dla niego tematów tabu. Ma też niebanalne, czasem nieco sarkastyczne poczucie humoru.

Lew Królik nie najlepiej radzi sobie jednak z trudnościami. Sprawiają one, że traci zapał i niejednokrotnie się poddaje. Czasem lubi by ktoś mu doradził, podpowiedział czy pokazał w którą stronę iść. Potrafi docenić doświadczenie i życiową mądrość ludzi, których szanuje czy lubi. Generalnie ma nosa do innych i świetnie potrafi ocenić komu ufać, a od kogo trzymać się z daleka.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lew urodzony w roku Królika szuka życia aktywnego, a zarazem spokojnego. Woli gdy na co dzień przewagę ma harmonia, choć od czasu do czasu lubi też zaszaleć i na chwilę zapomnieć o obowiązkach. Świetnie czuje się w otoczeniu przyjaciół i raczej nie jest samotnikiem czy specjalnym domatorem. Może żyć w każdym zakamarku świata, byleby miał przy sobie kogoś, kogo kocha.

Miłość: To człowiek temperamentny, a jednocześnie mający zawsze wielu adoratorów. W młodości ciężko mu się więc zdecydować i często zmienia partnerów. Gdy już jednak napotyka na życiowej drodze swoją drugą połówkę, szaleje z radości. Jest w stanie poświęcić dla tej miłości bardzo dużo, byleby tylko wszystko skończyło się jak w bajce.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Wagą, Panną, Koziorożcem i Strzelcem urodzonymi w roku Kozy lub Świni, a także z Bliźniakiem, Wagą i Strzelcem Psem

Unikaj: Byka, Skorpiona i Wodnika Szczura, Tygrysa oraz Koguta

Znane Lwy Króliki: Maria Czubaszek, James Hetfield, Whitney Houston, Robert Makłowicz, Charlize Theron, Kuba Wojewódzki

  • ADD YOUR COMMENT