Rak Smok

Rak Smok, czyli „Czuję” i „Przewodniczę”

Człowiek ten jest przede wszystkim pogodny, uczuciowy i entuzjastyczny. Chętnie angażuje się w różne projekty, w których realizacji pomagają mu cechy takie jak kreatywność, fantazja, upór i pracowitość. Rzadko się poddaje gdy coś zaczyna iść nie po jego myśli. Zazwyczaj gdy już tak się zdarza, chwilę odczeka, przemyśli co mogło pójść nie tak, naprawi to i wraca do roboty.

Rak Smok na pierwszy rzut oka wygląda na człowieka niezwykle silnego, niewzruszonego i potrafiącego walczyć o siebie. Prawda jest jednak taka, że mimo swoich predyspozycji, rzadko wykorzystuje je do jakichkolwiek demonstracji czy ataków. Woli wszystko załatwiać na spokojnie i tak, by nikt nie ucierpiał.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Rak urodzony w roku Smoka kocha podróże, imprezy i poznawanie nowych ludzi. Dużo mówi, a uśmiech rzadko schodzi z jego twarzy. Chce zmieniać świat na lepsze, pomagać innym i żyć w zgodzie ze sobą samym. Nie ulega wątpliwości, że jest człowiekiem o dobrym sercu, który zasługuje na wszystko co najlepsze.

Miłość: Rak Smok szybko obdarza ludzi zaufaniem i zdecydowanie nie ma do nich nosa. Stara się ich nie oceniać, więc nieraz daje nabrać się na czyjeś z pozoru dobre intencje. Bywa więc wykorzystywany, także w sferze uczuciowej. Wierzy jednak w miłość i jej moc. Nie zraża się i próbuje dalej. Pragnie poczucia bezpieczeństwa i pewności, że osoba, której oddał serce jest tą jedyną.

Połączenia: Dobrze dogadasz się ze Skorpionem Szczurem, Skorpionem Małpą, Rybą Szczurem, Bykiem Wężem, Bykiem Świnią i Rybą Wężem

Unikaj: Strzelca Królika, Wagi Wołu, Koziorożca Psa i Wagi Psa

Znane Raki Smoki: Jerzy Buzek, Wojciech Cejrowski, Chris Cornell, Kacper Kuszewski, Bogusław Linda, Jan Machulski, Paweł Małaszyński, Krzysztof Skiba, Ringo Starr, Mieczysław Szcześniak

  • ADD YOUR COMMENT