Bliźnięta Koza

Bliźnięta Koza, czyli „Myślę” i „Zależę”

To osoba bardzo komunikatywna, wesoła i mająca poczucie humoru. Uwielbia mówić, żartować, opowiadać różne historie i najczęściej jest niezwykle śmiała, także w stosunku do ludzi, których dopiero poznała. Ma w sobie mnóstwo energii i wszędzie zawsze jej pełno. Trudno ją zawstydzić, ponieważ nie ma dla niej tematów tabu. Potrafi też świetnie wcielać się w różne role i dostosowywać do najróżniejszych sytuacji.

Bliźniak urodzony w roku Kozy ma też doskonały instynkt oraz intuicję. Potrafi w mgnieniu oka ocenić czy osoba, którą właśnie poznał, jest godna jego uwagi, czy raczej lepiej trzymać się od niej z daleka, bo na kilometr śmierdzi problemami. Bliźniak Koza nie lubi bowiem rozprawiania się z trudnościami, zdecydowanie bardziej woli natomiast dobrą zabawę, względny spokój i możliwość beztroskiego życia.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Bliźniak Koza to także prawdziwy miłośnik towarzyskich sensacji i ploteczek. Uwielbia gdy na około niego dzieje się coś ciekawego, niesamowitego czy wręcz niesmacznego. Im bardziej pikantnie, tym lepiej! Oczywiście pewnie w życiu się do tego nie przyzna ale naprawdę to kocha!

Miłość: Bliźnięta Kozy to zdecydowanie monogamiści, którzy jeśli się porządnie zakochają, to są z tym samym partnerem do końca życia. Nie lubią ranić tych, których kochają choć czasem zdarza im się wstać lewą nogą i niechcący wyżyć na tym, kto jest najbliżej. Jeśli jesteś partnerem Bliźniaka Kozy, pamiętaj by nigdy nie okazywać, że straciłeś dla niego głowę, ponieważ on uwielbia zdobywać. Walcz też z tego lenistwem bo czasem bierze ono górę nad postanowieniami czy planami.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem Królikiem, Wodnikiem Królikiem, Wagą Koniem, Lwem Koniem, Wagą Świnią i Wodnikiem Świnią

Unikaj: Strzelców oraz Ryb z roku Psa i Tygrysa

Znane Bliźnięta Kozy: Artur Gadowski, Wojciech Inglot, Nicole Kidman, Jolanta Kwaśniewska, Szymon Majewski, Michał Piróg, John Wayne

  • ADD YOUR COMMENT