Strzelec Tygrys

Strzelec Tygrys, czyli „Postrzegam” i „Czuwam”

Jest to człowiek, o którym można powiedzieć, że na zawsze w jakimś stopniu pozostaje dzieckiem. Ma w sobie bowiem mnóstwo radości, uwielbia przygody, zabawki w postaci gadżetów, różne gry zespołowe, podróże i imprezy. Szybko nawiązuje kontakty, jest bardzo otwarty i tolerancyjny. Miewa niestety problemy ze zmiennością nastrojów – w jednej chwili jest zgodny i miły, by zaraz stać się gwałtownym i upartym. Nigdy jednak świadomie nie rani i nie przejawia fizycznej agresji.

Zobacz również te znaki osobno

Strzelec urodzony w roku Tygrysa jest obserwatorem, który doskonale zna się na ludziach. Momentalnie wyłapuje ich strach, ból, smutek, znudzenie, skrywaną ekscytację czy podniecenie. Fascynują go osoby nietuzinkowe i ekscentryczne, których nigdy nie może być do końca pewny. Często więc z takich właśnie ewenementów składa się grono jego najbliższych przyjaciół.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Strzelec Tygrys bardzo często przejawia jakieś talenty i stara się je wykorzystać w jakiś oryginalny sposób. Nudzi go bowiem to, co normalne, zwykłe i szare. On chce fajerwerków, owacji na stojąco i pytań w stylu „jakim cudem wpadłeś na coś takiego?”. Chce przeżyć życie po swojemu, nie zwracając uwagi na to, co wypada, a co nie.

Miłość: Przesadny romantyzm nie jest raczej w stylu Strzelca Tygrysa, choć nie można powiedzieć, że nie potrafi on okazywać uczuć. Lubi zaskakiwać, chwalić się swoją drugą połówką, kokietować ją, wspierać i ciągle prowadzić z nią pewnego rodzaju miłosną grę. Jeśli jesteś partnerem Strzelca Tygrysa naucz się rozładowywać jego energię, gdy zauważysz, że zaczyna on chodzić po ścianach. Może bowiem wówczas wybuchać i dążyć do kłótni – ot tak, z nudów i braku innego zajęcia.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Lwem, Wagą i Wodnikiem z roku Konia oraz Psa

Unikaj: Panien, Bliźniąt i Ryb z roku Wołu, Królika oraz Węża

Znane Strzelce Tygrysy: Ludwig van Beethoven, Zbigniew Religa

  • ADD YOUR COMMENT