Panna Szczur

Panna Szczur, czyli „Analizuję” i „Kieruję”

Jest to człowiek mocno zorganizowany, poukładany, taktowny i skrupulatny. Lubi czuć, że ma nad wszystkim kontrolę, jego sprawy są pozałatwiane, rachunki zapłacone na czas, rzeczy poukładane, a spiżarnia pełna. Gdy w jego życie niepostrzeżenie wkradnie się jednak chaos, zachowuje zimną krew, bierze trzy głębokie wdechy, zakasuje rękawy i bierze się za rozwiązywanie problemów. Oczywiście sam, bo najlepiej działa mu się w pojedynkę.

Panna Szczur nigdy nie traci głowy. Jest niezwykle inteligentna, opanowana, odważna i pewna siebie. Niełatwo nią kierować, a wszelkie próby zmiany jej przekonań czy charakteru, kończą się fiaskiem. Jest mocno ukształtowana i uparta, co widać już od najmłodszych lat – zawsze robi dokładnie to, na co ma ochotę choć jednocześnie zachowując się tak, by nie ranić innych. Nie znosi bowiem jeśli ktoś przez nią płacze, jest smutny czy zawiedziony.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Panny urodzone w roku Szczura są bardzo oddane rodzinie i znajomym. Bardzo cenią sobie przyjaźń, są lojalne, dyskretne, pomocne i godne zaufania. Nawet jeśli muszą zdjąć z siebie ostatnią koszulę  by pomóc komuś, kogo kochają, zrobią to bez zastanowienia. Poza tym lubią porządek, mają świetny gust i doskonale gotują!

Miłość: Mimo wszystkich swoich bardzo mocnych cech, Panna Szczur zdecydowanie nie ma nosa do ludzi. Bywa więc, że w swoim życiu przeżywa wiele miłosnych rozczarowań, które oczywiście z czasem zaczynają tracić znaczenie, na świeżo są jednak okropnym przeżyciem. Mimo, to pragnie miłości i akceptacji. Gdy znajduje w końcu kogoś, z kim decyduje się iść dalej przez życie, staje się bardzo zmysłowa, troskliwa i czuła. Potrafi okazywać swoje uczucia, gorzej jednak idzie jej mówienie o problemach czy wewnętrznych zgryzotach.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykami, Rakami, Skorpionami i Strzelcami urodzonymi w roku Wołu, Małpy oraz Smoka

Unikaj: Bliźniąt, Wag, Strzelców i Ryb Koni oraz Kóz

Znane Panny Szczury: Cameron Diaz, Bożena Dykiel, Colin Firth, Hugh Grant, książę Harry, Jeremy Irons,  Irena Kwiatkowska, George R. R. Martin, Katie Melua, Maja Ostaszewska, Michał Wiśniewski

  • ADD YOUR COMMENT