Rak Tygrys

Rak Tygrys, czyli „Czuję” i „Czuwam”

Jest to osoba twórcza, otwarta, wesoła i towarzyska. Chętnie podróżuje, bawi się, poznaje nowych ludzi i korzysta z wszelkich okazji by poczuć, że żyje. Czasem co prawda popada ją melancholia, jest to jednak związane z jej wrażliwą i artystyczną duszą, która czasem, naoglądawszy się całego zła, które jest na tym świecie – zwyczajnie nie wytrzymuje.

Zobacz również te znaki osobno

Rak urodzony w roku Tygrysa uwielbia wszystko, co niesamowite i nieoczywiste. Chętnie rozwiązuje zagadki, gra w różne gry i podejmuje się zdrowej rywalizacji. Jest nieco próżny i lubi gdy inni go podziwiają czy chwalą jego wyczyny. To dodaje mu wiary w siebie i siły do dalszego stawiania czoła trudnościom.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Rak Tygrys bez względu na płeć jest zadbany i niezwykle czarujący. Kobiety są prawdziwymi pięknościami, natomiast mężczyźni mają w sobie to coś, co niesamowicie przyciąga do nich płeć przeciwną oraz sprawia, że inni im zazdroszczą. Tajemnicą Raków Tygrysów jest to, że nie dają się nigdy do końca zdobyć ani poznać, a jak wiadomo, to co niepoznane jest najbardziej kuszące.

Miłość: W młodości Rak Tygrys nie ma partnerów w ogóle lub ma ich tylu, że nie nadąża z zapamiętywaniem ich imion. Nie jest to jednak zazwyczaj nic poważnego. Gdy nieco dojrzeje i ustabilizuje swoje własne emocje, szuka kogoś na stałe, na kim mógłby polegać. Wobec ukochanych jest czuły i opiekuńczy, lubi sprawiać im niespodzianki i dawać dowody miłości. Oczekuje wierności oraz tego, że dostanie odrobinę swobody oraz osobistej przestrzeni.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Panną, Rybami i Skorpionem z roku Psa, Smoka oraz Konia

Unikaj: Strzelca Węża, Wagi Węża, Wagi Woła i Wagi Kozy

Znane Raki Tygrysy: Tom Cruise, Jacek Cygan, Solange Knowles, Jan Kulczyk

  • ADD YOUR COMMENT