Wodnik Koza

Wodnik Koza, czyli „Wiem” i „Zależę”

Jest to jeden z najwrażliwszych Wodników. Ma w sobie coś z hippisa, który pragnie wolności, pokoju, miłości i przyjaźni. Pieniądze i rzeczy materialne nie są dla niego zbyt ważne, choć jest przy tym na tyle rozsądny, by wiedzieć, że potrafią one otworzyć wiele drzwi i dać mu większe możliwości. To też człowiek bardzo uczciwy i potrafiący działać bezinteresownie.

Zobacz również te znaki osobno

Wodnik, który przyszedł na świat w roku Kozy lubi ludzi, a oni lubią jego. Zależy mu na jak najlepszych relacjach z bliskimi, nie znosi się kłócić i nigdy nie postrzega siebie jako kogoś najlepszego czy najmądrzejszego. Nie ma też problemu z tym, by czasem poprosić o pomoc, radę czy wsparcie. Dzielenie się problemami i mówienie o nich swoim najbliższym, działa na niego terapeutycznie.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Wodnik Koza jest tolerancyjny i wyrozumiały, zarówno wobec innych jak i samego siebie. Rzadko otwarcie kogokolwiek krytykuje ale chciałby też by nikt nie krytykował jego. Lubi wyróżniać się z tłumu, nie goni za modą ani za nowymi technologiami. Czasem sprawia wrażenie człowieka, który pochodzi z przeszłości i niezbyt pasuje do współczesnego świata, w którym każdy żyje w biegu i dąży do bogactw oraz zawodowych sukcesów.

Miłość: Wodnik Koza nigdy nie ma dość miłości! Jest ona dla niego niezwykle ważna, toteż gdy tylko się zakocha, od razu zaczyna planować wspólną przyszłość, co może wystraszyć niektórych jego partnerów. Zakochany jest czuły, temperamentny i troskliwy, a w razie potrzeby poświęci wiele by dać szczęście swojej drugiej połówce. Sam potrzebuje mnóstwo uwagi, czułości i poczucia, że partner jest tak samo zaangażowany jak on.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniętami, Wagami, Strzelcami i Wodnikami z roku Królika oraz Świni. Szczęście może dać Ci też Baran Koń

Unikaj: Byków i Lwów z roku Wołu oraz Lwów i Skorpionów Psów

Znane Wodniki Kozy: Nick Carter, James Dean, Piotr Machalica, Alicja Resich-Modlińska, Christina Ricci, Nicolas Sarkozy, Magdalena Schejbal, Ed Sheeran

  • ADD YOUR COMMENT