Skorpion Wąż

Skorpion Wąż, czyli „Tworzę” i „Odczuwam”

Jest to Wąż, który rozumie ludzi, jest empatyczny, szlachetny, uczciwy, spostrzegawczy, dyskretny, godny zaufania i towarzyski. Jeśli kocha to całym sercem, jeśli traktuje kogoś jak przyjaciela, to dożywotnio, a jeśli się czymś zainteresuje, to potrafi poświęcić temu mnóstwo czasu, energii i pieniędzy. Jest ambitny, inteligentny i działa tak, by do czegoś w życiu dojść.

Skorpion urodzony w roku Węża ma niebywałe szczęście do pieniędzy. Rzadko zdarza się, że ma problemy z ich zarobieniem lecz nigdy nie narzeka na brak pomysłów związanych z ich wydaniem. Żyje konsumpcyjnie, jeździ na wycieczki, nosi markowe ubrania, dobrze je i często imprezuje. Nie odmawia sobie przyjemności jeśli jednak trzeba – pracuje pełną parą. Jest odpowiedzialny i nie dopuszcza do tego, by ważni dla niego ludzie się na nim zawodzili.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Skorpion Wąż jest charyzmatyczny, wygadany i ma poczucie humoru. Nierzadko wyróżnia się z tłumu dzięki oryginalnemu wyglądowi i stylowi bycia. Mimo wszystko ważne są dla niego reguły oraz życie w zgodzie z innymi. Lubi gdy inni go akceptują i darzą sympatią. Źle czuje się natomiast we wszelkich konfrontacjach.

Miłość: Skorpion Wąż potrafi kochać miłością wprost szaloną. Dla swojej drugiej połówki jest w stanie wiele poświęcić, pragnie dać jej szczęście, wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Bywa jednak strasznie zazdrosny, co może burzyć tą idyllę. Dobrze byłoby więc gdyby miał przy sobie kogoś, kto będzie miał do niego odpowiednie podejście i poradzi sobie z jego napadami zazdrości.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Panną, Koziorożcem i Rybami urodzonymi w roku Smoka oraz Koguta. Szczęście da Ci także Rak Wół

Unikaj: Byka, Lwa i Wodnika z roku Małpy i Tygrysa

Znane Skorpiony Węże: Björk, Wanda Chotomska, Krzesimir Dębski, Robert Moskwa, Pablo Picasso, Sasha Strunin

  • ADD YOUR COMMENT