Baran Szczur

Baran Szczur, czyli „Jestem” i „Kieruję się”

Urodzony w roku Szczura Baran jest z całą pewnością osobą sprytną i wygadaną. Jeśli chce, potrafi jednym zdaniem zbić z tropu rozmówcę i tak odwrócić kota ogonem, żeby zawsze wszystko poszło po jego myśli. To człowiek czynu, który zamiast gadać, po prostu przystępuje do dzieła i nie zraża się jeśli po drodze napotka na jakiekolwiek problemy. Czasem wręcz trudno dotrzymać mu kroku i nadążyć za jego nowymi planami.

Baran Szczur nie znosi bezczynności, monotonii ani nudy. Zawsze, wszędzie go pełno i ma mnóstwo energii. Nie boi się rzucić wszystkiego i z dnia na dzień, kompletnie zmienić swoje życie – w końcu to jego pan i to on dyktuje wszelkie warunki. Baran Szczur jest osobą, którą szybko obdarza się zaufaniem – ma w sobie bowiem wiele wdzięku i uroku. Mimo to, bywa nieco staromodny, co może stać się zarówno jego zaletą jak i wadą.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Osoba spod tego znaku zodiaku bywa bardzo nerwowa, niecierpliwa i stale gdzieś się spieszy. W jej dobie brakuje codziennie co najmniej kilku godzin, które z pewnością bardzo by ułatwiły kilka spraw i dały czas na odpoczynek oraz relaks.

Miłość: To człowiek atrakcyjny więc zazwyczaj nie narzeka na brak powodzenia. Wcale niełatwo go jednak poderwać, ponieważ  ma swoje wymagania. Lubi ludzi inteligentnych, obdarzonych podobnie jak on – poczuciem humoru i ciekawą osobowością. Gdy się już jednak zakocha, potrafi to pokazać i pragnie dać swojej drugiej połówce jak najwięcej szczęścia.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z: Bliźniakiem Smokiem, Lwem Bawołem, Strzelcem Małpą i Wodnikiem Świnią.

Unikaj: Raka Królika i Koziorożca Konia

Znane Barany Szczury: Piotr Adamczyk, Marlon Brando, Jeremy Clarkson, Katarzyna Pakosińska, Piotr Świerczewski, Steven Tyler

  • ADD YOUR COMMENT