Byk Kogut

Byk Kogut, czyli „Posiadam” i „Przezwyciężam”

Zazwyczaj osobę tą charakteryzuje piękno zewnętrzne, które w połączeniu z jej dobrym sercem, cierpliwością i łagodnością daje człowieka, którego chyba nie da się nie lubić. Byk Kogut chętnie pomaga innym, potrafi działać bezinteresownie i jest bardzo emocjonalny. Lubi przebywać wśród ludzi, jest gościnny i szybko łapie kontakt z nawet najbardziej zatwardziałymi indywidualistami.

Zobacz również te znaki osobno

Dodatkowo Byk urodzony w roku Koguta przejawia wewnętrzną dojrzałość, jest mądry i zazwyczaj stanowi autorytet dla innych. Buntuje się przeciwko niesprawiedliwości oraz złu i można mieć pewność, że zawsze stanie po odpowiedniej stronie barykady. Niejednokrotnie Byki Koguty są aktywistami społecznymi lub wolontariuszami.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Tym co charakteryzuje człowieka spod tych znaków jest także solidność, uczciwość, pracowitość i rzetelność. Jeśli już się do czegoś zabiera, robi to z pełnym zaangażowaniem i do końca. Jest bardzo przyziemny lecz w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Potrafi zaprowadzić porządek i godzić skłóconych.

Miłość: Byk Kogut lubi gdy otacza go atmosfera spokoju i miłości. Wybierze więc partnera, który podobnie jak on sam, będzie łagodny, rodzinny, pogodny i honorowy. W związku dąży do partnerstwa, podziału obowiązków i mądrego uzupełniania się. Nie znosi się kłócić, więc jeśli pojawią się jakieś zgrzyty, prędzej nastąpią z jego strony ciche dni niż awantury połączone z rzucaniem w siebie talerzami.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z: Rakami, Pannami oraz Wodnikami z roku Wołu, Smoka i Węża, a także z Rybami Wołami i Rybami Wężami

Unikaj: Lwów Królików, Lwów Kogutów, Wodników Psów i Skorpionów Królików

Znane Byki Koguty: Jessica Alba, Hanna Banaszak, Cate Blanchett, Mateusz Damięcki,  Radosław Pazura, Donald Tusk, Renée Zellweger

  • ADD YOUR COMMENT