Skorpion Królik

Skorpion Królik, czyli „Tworzę” i „Wycofuję się”

Jest to człowiek śmiały, wesoły, dobrze wychowany i inteligentny. Potrafi zachować się w każdej sytuacji i stwarzać wrażenie osoby całkowicie opanowanej, nawet jeśli wewnątrz drży każda komórka jego ciała. Zazwyczaj jest też szczery choć jego wrodzony takt, nierzadko powstrzymuje go przed wyznaniem czegoś co mogłoby sprawić komuś przykrość. Ludzie szybko obdarzają go zaufaniem i sympatią.

Skorpion z roku Królika mimo, że na zewnątrz jest bardzo elegancki, w środku to pozytywnie zakręcony wariat, który z niejednego pieca jadł w życiu chleb. Lubi imprezy, spotkania z przyjaciółmi, wycieczki, wypady do restauracji, kina czy na koncert. Ma słabość do alkoholu i dobrego jedzenia. Zazwyczaj nie odmawia sobie przyjemności, wie bowiem, że życie jest jedno i należy z niego korzystać.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Skorpionowi Królikowi zazwyczaj towarzyszy szczęście, które sprawia, że większe problemy go omijają. Żyje spokojnie, nie stwarza sobie sztucznych problemów, nie rozpamiętuje porażek i nie przepracowuje się jeśli nie jest to konieczne. Ma za to ogromne poczucie humoru i dystans do samego siebie. Spokojnie mógłby napisać poradnik o tym, jak powinno się przeżyć życie, choć możliwe że jego wrodzona skromność nie pozwoliłaby mu na to.

Miłość: Skorpion Królik mało mówi o zasadach jednak nie oznacza to, że nie muszą one być przestrzegane w jego życiu, zarówno tym codziennym jak i miłosnym. Stawia na wierność, stałość uczuć, uczciwość oraz lojalność. Wobec swojej drugiej połówki jest też niezwykle czuły, opiekuńczy i troskliwy. Bardzo ważne jest dla niego również życie erotyczne, o które dba na wszystkich etapach związku. Na dzieci decyduje się późno lub wcale, lubi bowiem wygodę i niezależność.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakiem, Panną, Koziorożcem, Strzelcem i Rybą z roku Kozy, Psa oraz Świni

Unikaj: Byków, Lwów i Wodników Kogutów, a także Lwów z roku Szczura

Znane Skorpiony Króliki: Hanka Bielicka, John Cleese, Zbyszek Cybulski, Julia Kamińska, Jan Nowicki, Eros Ramazzotti, Muniek Staszczyk

  • ADD YOUR COMMENT