Baran Koza

Baran Koza, czyli „Jestem” i „ Zależę”

Barany urodzone w roku Kozy, najczęściej są oryginalne, a nawet nieco ekscentryczne i zbuntowane. Absolutnie wszystko robią po swojemu, nie znosząc zakazów i nakazów. Nie ma dla nich tematów tabu, ciężko ich też zawstydzić czy zbić z tropu. Lubią eksperymentować, są otwarte i nie boją się tego, co nowe i nieznane.

Bez względu na płeć, Baran Koza jest zadbany, świetnie ubrany i ma w sobie to coś, co bardzo przyciąga do niego ludzi. Świetnie łączy w sobie optymizm z realizmem, wierzy w naukę i jej postęp, sam niejednokrotnie się do niego przyczyniając. Kocha wygodę i luksus.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Pod płaszczem jego pewności siebie, wprawny obserwator może zauważyć jednak wrażliwość oraz nutkę niepokoju. Baran Koza nie ujawnia ich ponieważ bardzo boi się zranienia i nie chce stać się łatwym celem ataku. Doskonale wie też, że płaksy i ludzie bojaźliwi nie są traktowani poważnie, a Baran Koza bardzo chce uniknąć takiego osądu.

Miłość: W związku, Baran Koza najczęściej jest stroną delikatnie dominującą. Martwi się o swojego partnera, chce spędzać z nim jak najwięcej czasu, o wszystkim rozmawiać i jak najlepiej go poznać. Bywa zaborczy i zazdrosny, a jednocześnie jest niezwykle zmysłowy, czuły i pełen seksapilu. Lubi być chwalony i doceniany, warto więc by jego partner o tym pamiętał.

Połączenie: Dobrze dogadasz się z: Wodnikiem Świnią, Wodnikiem Królikiem, Strzelcem Królikiem, Bliźniakiem Królikiem i Lwem Koniem

Unikaj: Koziorożców Psów, Raków Wołów i Skorpionów Wołów

Znane Barany Kozy: Jan Borysewicz, Norah Jones, Heath Ledger, Czesław Mozil, Christopher Walken

  • ADD YOUR COMMENT