Bliźnięta Smok

Bliźnięta Smok, czyli „Myślę” i „Przewodniczę”

Jest to osoba, która działa szybko lecz mądrze. Potrafi bowiem momentalnie łączyć fakty, jest bardzo inteligentna i wszechstronna. Zna się na wielu rzeczach, a także na ludziach, których to potrafi ocenić w kilka chwil po poznaniu. Niejednokrotnie jednak człowiek urodzony pod tymi znakami nie wykorzystuje do końca swoich możliwości, marnując czas na to, co proste i przyjemne.

Zobacz również te znaki osobno

Bliźniak Smok jest czarujący i najczęściej bardzo pociągający fizycznie. Niektórych ludzi może wręcz onieśmielać, na pierwszy rzut oka widać po nim bowiem, że jest silny, wygadany, nieco władczy i nie zwraca uwagi na żadne konwenanse. Lubi gdy inni go adorują i chętnie stawia się na pozycji lidera czy wręcz przywódcy.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Mimo wszystko, w głębi duszy, Bliźniak Smok jest osobą bardzo serdeczną, kochającą i potrafiącą naprawdę rozpieszczać tych, na których mu zależy. Nie toleruje przemocy ani agresji, sam też rzadko wpada w złość. Chętnie pomaga innym i ma bardzo dobre serce. Dodatkowo Bliźniak urodzony w roku Smoka to prawdziwy szczęściarz, któremu zazwyczaj wszystko się udaje, a w razie problemów – spada na cztery łapy.

Miłość: Zakochany Bliźniak Smok zrobi wszystko by udowodnić drugiej połówce swoje uczucie. Jest bardzo zmysłowy, lubi adorować, uwodzić i prawić komplementy. Dodatkowo jest dość elastyczny, można więc na spokojnie dogadać się z nim w każdej kwestii. Zazwyczaj ludzie spod tego znaku odznaczają się też wiernością i jeśli się już naprawdę zakochają, można się spodziewać, że właśnie tak zostanie do końca ich życia.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem urodzonym w roku Małpy, Świni i Szczura, a także z Wagą Małpą, Wodnikiem Szczurem i Lwem Tygrysem

Unikaj: Panny, Skorpiona, Strzelca i Ryb urodzonych w roku Psa i Woła

Znane Bliźnięta Smoki: Agnieszka Chylińska, Colin Farrell, Kamil Grosicki, Tom Jones, Bronisław Komorowski, Gabriela Kownacka, Lenny Kravitz, Monika Lewczuk, Isabella Rossellini, Bronisław Wildstein

  • ADD YOUR COMMENT