Strzelec Bawół

Strzelec Bawół, czyli „Postrzegam” i „Chronię”

Jest to osoba wesoła, towarzyska i tryskająca optymizmem. Ma wielu przyjaciół i zawsze znajdzie sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Dużo mówi, żartuje, pociesza, doradza i wspiera. Uwielbia dobrze się bawić, pracować nad sobą, pielęgnować swoje hobby, podróżować i poznawać świat. Zna się też na technologicznych nowinkach i śmiało korzysta z dobrodziejstw nauki.

Strzelec urodzony w roku Bawoła to humanista, którego interesują najróżniejsze dziedziny życia. Nie zamyka się na nic, co mogłoby być ciekawe i w jakiś sposób wpłynąć na niego pozytywnie. Szybko się uczy, a do wszystkiego co nowe, podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Jest też obywatelem świata, który momentalnie przystosowuje się do nowych warunków.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Strzelec Bawół nie boi się nikogo ani niczego. Zawsze prze do przodu z wysoko podniesioną głową, wewnętrzną siłą i ciekawością. Doskonale radzi sobie ze stresem i nie poddaje się gdy napotyka na problemy. Lubi ludzi, jest w stosunku do nich uczciwy i pomocny, co sprawia, że zazwyczaj odwdzięczają mu się tym samym. Nie lubi pozostawać w tyle ani się nad sobą użalać. Jest też pewny siebie i ma ogrom cech dobrego przywódcy.

Miłość: Strzelec Bawół zazwyczaj nie ma problemów ze znalezieniem sobie drugiej połówki. Otacza go bowiem wielu ludzi i to ludzi tak jak on – dobrych, mądrych i szlachetnych. Nic więc dziwnego, że miłość spada na niego bardzo szybko, często już w wieku kilkunastu lub dwudziestu paru lat. Zakochany Strzelec Bawół jest partnerem oddanym, wiernym i troskliwym. Otwarcie manifestuje swoje uczucia, choćby przez czułe gesty czy chwalenie w towarzystwie swojego współmałżonka. Rzadko wywołuje jakieś kłótnie, jest bowiem bardzo elastyczny i można się z nim na spokojnie dogadać w niemal każdej kwestii.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Lwem, Wagą i Wodnikiem z roku Szczura oraz Węża. Szczęście da Ci także Wodnik Kogut

Unikaj: Bliźniąt, Lwów, Panny i Ryb z roku Smoka oraz Konia. Ryby Tygrysy i Panny Kozy też nie są dla Ciebie!

Znane osoby spod znaku Strzelec Bawół:
  • Jakub Błaszczykowski
  • Jeff Bridges
  • Walt Disney
  • Jane Fonda
  • Joanna Jabłczyńska
  • Ridley Scott
  • Kuba Sienkiewicz

Zobacz również osobną charakterystykę dla

strzelec horoskop chiński znak zodiaku bawół

  • ADD YOUR COMMENT