Koziorożec Pies

Koziorożec Pies, czyli „Stosuję” i „Niepokoję się”

Jest to człowiek oryginalny, lubiący wyróżniać się z tłumu, wesoły i charyzmatyczny. Z łatwością komunikuje to, co ma w głowie i sercu. Nie boi się wyzwań, jest odważny, chętny do zabawy, towarzyski i energiczny. Czasem patrząc na niego można zadać sobie pytanie gdzie ukrywa baterie i czy kiedykolwiek śpi.

Zobacz również te znaki osobno

Koziorożec urodzony w roku Psa rzadko idzie na jakiekolwiek kompromisy. Wie czego chce i z odwagą realizuje swoje marzenia. Jednocześnie jest odpowiedzialny i bardzo opiekuńczy w stosunku do ludzi, na których mu zależy. Ma w sobie też mnóstwo wrażliwości, rozumie sztukę, jest kreatywny i pracowity, co sprawia że nieraz realizuje się artystycznie.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Koziorożec Pies ma bardzo ciekawe podejście do pieniędzy – z łatwością je zarabia, dużo ich wydaje jednak nie są one dla niego czymś najważniejszym w życiu. Potrafi być szczęśliwy zarówno na wycieczce na pobliskie jezioro jak i na Majorce. Ważni są dla niego bowiem ludzi, którzy mu towarzyszą. A trzeba przyznać, że ma wielu przyjaciół, którzy uwielbiają go tak samo jak on ich.

Miłość: Koziorożec Pies jest partnerem niezwykle czułym i temperamentnym choć mało romantycznym. Lubi konkretne i jasne sytuacje, a hasła typu „Domyśl się o co mi chodzi” są dla niego całkowicie abstrakcyjne. Najczęściej prawdziwa miłość spada na niego gdy jest już dojrzały i ma pewną wiedzę co do ludzkich zachowań. Jeśli jesteś partnerem Koziorożca Psa pamiętaj by uważać na jego skłonność do uzależnień i dbaj o jego formę.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Lwem, Panną, Skorpionem i Rybami z roku Konia, Tygrysa oraz Królika

Unikaj: Raków Kogutów, Baranów Kogutów, Raków Smoków i Raków Małp

Znane Koziorożce Psy: Leszek Balcerowicz, Mary J. Blige, David Bowie, Jonathan Davis, Benjamin Franklin, Justyna Kowalczyk, Seweryn Krajewski, Stan Lee, Molier, Andrzej Piaseczny, Krystyna Prońko, Patti Smith

  • ADD YOUR COMMENT