Wodnik Małpa

Wodnik Małpa, czyli „Wiem” i „Przewiduję”

Jest to osoba bardzo sympatyczna i dająca się lubić. Zawsze ma mnóstwo pomysłów i można powiedzieć, że w jakimś sensie wyprzedza swoją epokę. Chce tworzyć, bywać, uczyć się, rozumieć świat, poznawać ludzi i bawić się. Korzysta z każdego dnia, który dostaje od losu i potrafi cieszyć się tym jak mało kto.

Wodnik urodzony w roku Małpy nie boi się też ciężkiej pracy ani trudności, które po drodze napotyka. Z potknięć wyciąga naukę i jeszcze bardziej pragnie dotrzeć do mety. Potrafi sam się motywować, choć świetnie idzie mu także motywowanie innych. Jest wspaniałym przyjacielem, oddanym współmałżonkiem, cierpliwym rodzicem i mądrym nauczycielem.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Wodnik Małpa najczęściej jest bardzo utalentowany, z czego potrafi czerpać korzyści – zarówno te związane z samorealizacją jak i ze zwykłym, przyziemnym zarabianiem pieniędzy. Żyje konsumpcyjnie, tu i teraz, nie zamartwiając się zbytnio tym, co będzie za kilka lat. Nie znosi się się kłócić, zazwyczaj więc żyje ze wszystkimi w zgodzie i harmonii. Szczerze powiedziawszy – chyba nie da się go nie lubić!

Miłość: Wodnik z roku Małpy unika wszelkich uczuciowych komplikacji, na partnera wybierze więc raczej kogoś rodzinnego, niekłótliwego i spokojnego. Zakochany jest bardzo oddany i troskliwy. Lubi chwile spędzone we dwoje, romantyczne spacery i rozmowy do rana. To też ogromny pieszczoch, który nigdy nie odmawia sobie fizycznej bliskości z partnerem.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniakiem, Wagą, Strzelcem i Wodnikiem z roku Szczura, Królika i Smoka

Unikaj: Byków Tygrysów, Lwów Tygrysów i Skorpionów Węży

Znane Wodniki Małpy: Jennifer Aniston, Renata Dancewicz, Karol Dickens, Federico Fellini, Roma Gąsiorowska, Alicia Keys, Bob Marley, Izabella Miko, Jerry Springer, Justin Timberlake, Elijah Wood

  • ADD YOUR COMMENT