Panna Smok

Panna Smok, czyli „Analizuję” i „Przewodniczę”

Jest to człowiek nie do pokonania – inteligentny, skrupulatny, pracowity, wytrwały i doskonale zdający sobie sprawę ze swoich mocnych stron. Gdy chce coś osiągnąć, będzie pracował na to tak długo jak trzeba, nie narzekając i nie odpuszczając przy okazji przejściowych problemów. Twardo stąpa po ziemi, nie traci czasu na bzdury czy bujanie w obłokach. Jest konkretny i lubi gdy ludzie go otaczający są do niego podobni.

Panna Smok najczęściej cieszy się dobrym zdrowiem i kondycją. Lubi dobrze zjeść, chętnie uprawia sport, podróżuje i poznaje nowych ludzi. Ma jednak także skłonność do różnych używek, musi więc bardzo się pilnować by nie popaść w nałóg. Dobrze by miała przy sobie przyjaciół, którzy nie będą bali się powiedzieć jej w twarz, że chyba trochę za bardzo odleciała.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Panna urodzona w roku Smoka ma silny charakter, przez który czasem bywa postrzegana jako osoba trudna we współżyciu. Prawda jest jednak taka, że jest to pancerz chroniący ją przed zranieniem. Wewnątrz jest bowiem wrażliwa i chętnie pomaga, nigdy się z tym jednak nie obnosi. Ma wiele talentów, w które czasem sama nie wierzy i potrzebuje zapewnienia, że jest to coś, co czyni z niej osobę wyjątkową.

Miłość: Panna Smok jest osobą bardzo pociągającą, więc nie narzeka na brak zainteresowania. Prawda jest jednak taka, że nie zakocha się w byle kim, zazwyczaj więc długo poszukuje swojej drugiej połówki. Zakochana jest czuła, opiekuńcza i lojalna. Sprawianie ukochanej osobie szczęścia, daje szczęście jej. Miłość ją uskrzydla i poskramia jej nieco porywczy charakter.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem i Koziorożcem urodzonymi w roku Szczura, Małpy i Koguta

Unikaj: Bliźniąt, Strzelców i Ryb urodzonych w roku Psa

Znane Panny Smoki: Pascal Brodnicki, Agata Buzek, Andrzej Chyra, Wojciech Fibak, Anna Lewandowska, Keanu Reeves, Mickey Rourke, Peja, Rafał Ziemkiewicz

  • ADD YOUR COMMENT