Byk Szczur

Byk Szczur, czyli „Posiadam” i „Kieruję”

To osoba, której bardzo ciężko się oprzeć. Ma w sobie bowiem wiele łagodności, spokoju, wewnętrznej harmonii i zmysłowości. Lubi czuć się bezpiecznie i nie ryzykuje jeśli nie musi. Chętnie zajmuje się innymi, często się uśmiecha i optymistycznie podchodzi do tego, co zsyła jej los.

Byk urodzony w roku Szczura staje się jednak drażliwy gdy ktoś próbuje mu odebrać wolność i niezależność. Nigdy nie da zamknąć się w złotej klatce i nie przyjmie rozkazów. Sam wie, jak ma żyć, co ma robić i jak traktować innych. Energię czerpie ze swojego wnętrza, a nie z tego, co go otacza.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Byk Szczur lubi się bawić, podróżować i poznawać ludzi. Szybko zaskarbia sobie sympatię innych i sam szybko obdarza ich zaufaniem. Wobec tych, na których mu zależy zawsze jest lojalny i nigdy nie pozwoli na to, by ktoś w jego obecności wyrządził im krzywdę. To też inteligentny obserwator, który potrafi odpowiednio zareagować w każdej sytuacji.

Miłość: Byk Szczur to partner bardzo zmysłowy, obdarzony fantazją i seksapilem. Szybko uczy się swojej drugiej połówki i wie jak sprawić jej przyjemność. Jest lojalny i tego samego oczekuje w zamian. Zdradzony, nie wybaczy, ma bowiem świetną pamięć i nie znosi gdy ktoś go oszukuje.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rybą Wołem, Rakiem Małpą, Panną Świnią i Koziorożcem Świnią

Unikaj: Lwa Konia, Wodnika Konia i Wodnika Królika

Znane Byki Szczury: Birdy, Bono, Andrzej Duda, Carmen Electra, Beata Kozidrak, Radosław Majdan, Roy Orbison, Artur Rojek, Mark Zuckerberg

  • ADD YOUR COMMENT